Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА ПОЛІПШЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК РУШАННЯ Й ПУСКУ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ЗМІННОГО СТРУМУ

СИСТЕМА ПОЛІПШЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК РУШАННЯ Й ПУСКУ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ЗМІННОГО СТРУМУ

Назва:
СИСТЕМА ПОЛІПШЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК РУШАННЯ Й ПУСКУ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ЗМІННОГО СТРУМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,48 KB
Завантажень:
50
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Гладир Андрій Іванович
УДК 621.3.016:62-52
СИСТЕМА ПОЛІПШЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК РУШАННЯ Й ПУСКУ
ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ЗМІННОГО СТРУМУ
Спеціальність: 05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі систем автоматичного управління та електропривода Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Родькін Дмитро Йосипович,
Кременчуцький державний політехнічний університет,
завідувач кафедри систем автоматичного управління і
електропривода
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Кутін Василь Михайлович,
Вінницький національний технічний університет,
професор кафедри електричних станцій і систем
кандидат технічних наук, доцент
Казачковський Микола Миколайович,
Національний гірничий університет, м. Дніпропетровськ,
професор кафедри електропривода
Провідна установа: | Донецький національний технічний університет,
кафедра електропривода і автоматизації промислових установок Міністерства освіти і науки України, м. Донецьк
Захист відбудеться " 11 " 11 2005 р. о 9.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.05 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий " 29 " 09 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Зелінський В.Ц.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важкий пуск технологічних механізмів є серйозною виробничою проблемою в гірничій, хімічній, нафтопереробній, металургійній, будівельній, сільськогосподарській галузях промисловості. До електроприводів з важкими умовами запуску можуть бути віднесені приводи дробильно-розмельних механізмів (кульових та стрижневих млинів, дробарок), насосів для транспортування нафтопродуктів, пульпонасосів, скребкових конвейєрів тощо.
Теплові та вібраційні перевантаження під час важкого пуску електроприводів (ЕП) обумовлені підвищенням сил і моментів тертя в кінематичних парах механізму, в зоні взаємодії робочого органу з технологічним середовищем, та залежать від певних технологічних факторів: часу простою, температури навколишнього середовища і т.д. В умовах виробництва при неможливості пуску використовують трудомісткі небезпечні технологічні операції: серії пробних пусків ЕП, зменшення кількості робочих коліс насосів, виконання фіксованих переміщень барабана кульового млина за допомогою підіймального крана і т.д. Сучасні пускові системи, як правило, не враховують ці фактори підвищеної аварійності електротехнічного та технологічного обладнання. За таких умов виникає необхідність застосування спеціальних засобів формування пускових характеристик з урахуванням підвищеного моменту опору при рушанні.
Тому, є актуальним питання розробки систем і пристроїв поліпшення характеристик електроприводів з урахуванням властивостей і фізичної природи сил і моментів опору, що виникають і змінюються за певними законами на початку та в процесі руху.
Зв'язок роботи з науковими програмами, темами, планами. Основний зміст роботи складають результати досліджень, що проводилися автором протягом 1999-2005 років.
Науково-дослідні роботи, що є базовими для даної дисертації: "Дослідження та розробка теорії енергозбереження та енергозберігаючого електромеханічного обладнання" (№ДР0199U004068), де автором проведено дослідження системи квазічастотного керування асинхронним двигуном; "Розробка і створення пристрою для поліпшення пускових характеристик електродвигунів мазутових резервуарів 748, 750 виробництва №4 АТ УКРТАТНАФТА" (№ДР0102U005793), де автором розроблено структуру, алгоритми функціонування та здійснено впровадження промислового зразка.
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИСТЕМА ПОЛІПШЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК РУШАННЯ Й ПУСКУ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ЗМІННОГО СТРУМУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок