Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА МЕТОДІВ І АЛГОРИТМІВ ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА МЕТОДІВ І АЛГОРИТМІВ ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА МЕТОДІВ І АЛГОРИТМІВ ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,62 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПОЛЄТАЄВА ГАННА НОРАЙРІВНА
УДК 004.738.5
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА МЕТОДІВ І АЛГОРИТМІВ ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ
05.13.06 - Автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті на кафедрі інформаційних технологій Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент Шеховцов Анатолій Вікторович, Херсонський національний технічний університет,
професор кафедри інформаційних технологій
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Шарко Олександр Володимирович, Херсонський національний технічний університет, професор кафедри загальної та прикладної фізики
доктор технічних наук, професор Коваленко Ігор Іванович, Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова, завідувач кафедри "Програмне забезпечення автоматизованих систем"
Захист відбудеться "28" серпня 2007 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.01 у Херсонському національному технічному університеті, за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Херсонського національного технічного університету, за адресою: 73008, м.Херсон, Бериславське шосе, 24, корп.1.
Автореферат розісланий "17" липня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Ісаєв Є.А.


Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. Застосування Інтернет технологій у щоденному діловому житті для створення систем електронної комерції дозволяє скоротити витрати, прискорити всі бізнес-процеси і збільшити прибуток усієї діяльності підприємства. Ступінь високої технологічності та швидкість впровадження інформаційних технологій на будь-якому ринку сучасного підприємства сьогодні значною мірою визначає його успіх на ринку. Від рівня застосування інформаційних технологій прямо залежить конкурентноздатність його товарів і послуг. Інтернет притаманні наступні переваги: оперативність, цілеспрямованість при охопленні аудиторії, відносна дешевина рекламних і маркетингових акцій, можливість зворотного зв'язку з клієнтами.
Великою перевагою електронної комерції є зменшення засобів на проведення діяльності за рахунок перенесення бізнес-процесів у мережу, що призводить до підвищення їхньої ефективності та швидкості їх реалізації. Системи електронної комерції дозволяють скоротити час доступу до ринку товарів і послуг, зменшити географічний бар'єр для виходу на ринок і сприяють застосуванню нових засобів обслуговування існуючих клієнтів при практично необмежених можливостях пошуку нових. Бази даних таких систем надають можливість для доступу до актуальних даних про ринок, потреби клієнтів, можливостях постачань і послуг.
Різним аспектам вирішення цієї проблеми присвячені роботи Кантаровича А.О., Кобелева О.А., Гордона Г, Крупника О.В., Орлова Л.В, Борячок В.М., Коваленко І.І., Хелмера О., Codd E., Dixit S., Lerning B.R. та інших вчених.
Актуальність запропонованої роботи зумовлена у необхідності вирішення наукової задачі розробки системи електронної комерції, необхідних математичних моделей, алгоритмів та програм по питанням електронної комерції та практичне втілення цих методів, технологій в практику електронного бізнесу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до державних науково-технічних програм, які сформульовані в Законах України "Про наукову і науково-технічну діяльність", "Про національну програму інформатизації": п.6 Інформатика, автоматизація. 6.2.1. - інтелектуалізація процесів прийняття рішень, 6.2.2. - перспективні інформаційні технології та системи, а також планів важливих науково-технічних робіт Міністерства освіти і науки України.
Робота виконувалася на кафедрі інформаційних технологій Херсонського національного технічного університету. Розроблені моделі й алгоритми були використані при виконанні прикладних науково-дослідних робіт: "Розробка програмного забезпечення торгової Інтернет-системи з використанням адресних баз даних для Gall-центрів" (номер державної реєстрації 0107U001139); "Розробка програмного забезпечення системи з використанням автоматичної системи оборони адресних баз даних" (номер державної реєстрації 0107U001138); "Розробка АСУ роботою державних установ" (номер державної реєстрації 0107U001139) створення баз даних "Населення".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА МЕТОДІВ І АЛГОРИТМІВ ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок