Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ МЕХАНІКИ КЛИНОПАСОВИХ ВАРІАТОРІВ, ЯК СИСТЕМИ З КЕРУЮЧИМИ В’ЯЗЯМИ

НАУКОВІ ОСНОВИ МЕХАНІКИ КЛИНОПАСОВИХ ВАРІАТОРІВ, ЯК СИСТЕМИ З КЕРУЮЧИМИ В’ЯЗЯМИ

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ МЕХАНІКИ КЛИНОПАСОВИХ ВАРІАТОРІВ, ЯК СИСТЕМИ З КЕРУЮЧИМИ В’ЯЗЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,61 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДУБИНЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
УДК 621. 852:531.011
НАУКОВІ ОСНОВИ МЕХАНІКИ КЛИНОПАСОВИХ ВАРІАТОРІВ, ЯК СИСТЕМИ З КЕРУЮЧИМИ В’ЯЗЯМИ
Спеціальність 05.02.02. – Машинознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Одеса
2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут”. Міністерство освіти і науки України.
Науковий консультант
доктор технічних наук, професор Архангельський Георгій Володимирович, Одеська національна академія харчових технологій, професор кафедри “Прикладна механіка”.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Белоконєв Ігор Максимович,
Одеський національний політехнічний університет,
професор кафедри теоретичної механіки і машинознавства.
доктор технічних наук, професор Воробйов Микола Степанович, Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу, професор кафедри механіки машин.
доктор технічних наук, професор Пилипенко Олег Іванович, Чернігівський державний технологічний університет, завідувач кафедри основ конструювання машин.
Провідна установа
Технологічний університет Поділля м. Хмельницький
Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться 26.03.2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.02 у (Одеському національному політехнічному університеті за адресою 65044 м. Одеса, пр. Шевченко, 1).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського національного політехнічного університету (Одеса, пр. Шевченка, 1).
Автореферат розісланий 10.02. 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Оборський Г. О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Робота багатьох машин сучасного виробництва неможлива без зміни режимів роботи. Для цього використовують різні типи безступінчастих приводів, серед яких широке застосування набули механічні безступінчасті передачі – варіатори.
Натепер найбільш широко використовуються в силу своїх достоїнств клинопасові варіатори, що випускаються серійно в різних країнах світу, у тому числі й у країнах СНД.
Якщо раніше клинопасові варіатори використовували для передачі потужності до 100 кВт, то тепер німецькі фірми розробили і випускають клинопасові варіатори, що дозволяють передавати потужність 200 кВт. Керовані клинопасові варіатори використовують у комбайнах та інших сільськогосподарських машинах, приводах металорізальних верстатів і різних машин харчової промисловості, приводах апаратів хімічної промисловості, намотувальних пристроїв і т. ін.
Снігоходи, яких випускають в розвинутих країнах світу понад одного мільйон штук за рік, оснащені автоматичними клинопасовими варіаторами (АКВ). Їх використовують в трансмісіях мопедів, моторолерів, мотоциклів і малолітражних автомобілів.
Актуальність теми. Стратегією економічного та соціального розвитку України передбачено, що визначальним пріоритетом державної політики має стати структурна перебудова промисловості, розвиток інноваційної моделі економічного зростання, утвердження України як високотехнологічної держави. Обраний стратегічний курс на інноваційний розвиток ґрунтується на структурній перебудові економічних галузей, технологічному оновленні промисловості, широкому використанні досягнень науки і техніки, проведенні політики ресурсо- та енергозбереження.
Підвищення продуктивності праці, поліпшення якості продукції, що випускається, ведення технологічних процесів на оптимальних режимах, зниження енерговитрат потребує безступінчастої зміни швидкісних і силових режимів машин, що дозволяють використовувати в приводах варіатори, серед яких належне місце займають клинопасові варіатори. Однак, незважаючи на широке впровадження клинопасових варіаторів у техніку, немає узагальнюнених досліджень, основаних на методах аналітичної механіки щодо особливостей, які розкривають суть і роботу клинопасових варіаторів. Не вирішені також важливі для практики завдання, а результати досліджень не задовольняють ряд умов, що не дозволяє виявити динамічні особливості таких систем і розробити єдиний підхід до аналізу і синтезу їх параметрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ МЕХАНІКИ КЛИНОПАСОВИХ ВАРІАТОРІВ, ЯК СИСТЕМИ З КЕРУЮЧИМИ В’ЯЗЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок