Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОВЕДІНКОВИЙ ПІДХІД ДО АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

ПОВЕДІНКОВИЙ ПІДХІД ДО АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ПОВЕДІНКОВИЙ ПІДХІД ДО АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,45 KB
Завантажень:
374
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Сучасний рівень розвитку економіки України визначається наявністю
великої кількості підприємств, що знаходяться в кризовому становищі


ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МИРОНОВА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
УДК 331.108.2:316.6
ПОВЕДІНКОВИЙ ПІДХІД ДО АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
економічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі менеджменту Харківського національного економічного університету, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Лепейко Тетяна Іванівна,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри менеджменту
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
Дороніна Майя Степанівна,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри соціології та психології управління
кандидат економічних наук, доцент
Манойленко Олександр Володимирович,
Інститут проблем державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України, провідний науковий співробітник
Захист відбудеться „18” довтня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, 1-а.
Автореферат розісланий „17” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Ястремська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний рівень розвитку економіки України визначається наявністю значної кількості підприємств, що знаходяться в кризовому стані. Тому виникає нагальна необхідність використання засобів антикризового менеджменту для прогнозування та попередження негативних явищ з метою уникнення можливої кризи.
Заходи з антикризової діяльності повинні, насамперед, враховувати людський фактор, бо саме завдяки цілеспрямованій діяльності персоналу можна досягти успіху як у запланованих заходах щодо уникнення або подолання кризи, так і в діяльності підприємства в цілому. Разом з тим, через дії або бездіяльність працівників, підприємство може зазнати глибокої кризи й навіть збанкрутіти. Тому для забезпечення ефективної антикризової діяльності сучасним підприємствам доцільно приділяти пильну увагу процесу управління персоналом.
У теперішніх умовах актуальними є питання, пов’язані з урахуванням особистісних якостей працівників підприємства в процесі управління з огляду на індивідуальність їх поведінки. Тому стає очевидною обмеженість використання класичних методів вирішення проблем управління персоналом, що передбачають лише традиційне моральне та матеріальне стимулювання в рамках антикризової діяльності підприємства. Основним напрямом удосконалення управління є врахування поведінкових особливостей кожного працівника.
Питання дослідження особливостей управління персоналом в процесі антикризової діяльності підприємства розглядаються в роботах вітчизняних та зарубіжних авторів: М. Армстронга, В. Барінова, В. Василенка, В. Гриньової, Ю. Дьоміна, А. Зуба, Е. Короткова, Г. Курошевої, Т. Лепейко, О. Манойленка, Е. Мінаєва, О. Мітіна, О. Овчиннікова, В. Панагушина, В. Пономаренка, О. Пушкаря, Н. Самоукіної, Л. Ситник, Ю. Токаревої, Е. Уткіна, Р. Хіта, А. Чернявського та ін.
Суттєві рекомендації застосування поведінкового підходу до вирішення проблем управління діяльністю соціально-економічних систем наведені в роботах вчених: С. Вегери, М. Дороніної, Д. Канемана, Г. Клейнера, Г. Назарової, А. Сироватко, В. Сміта, В. Тарасевича, Ю. Чернецького, О. Ястремської та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОВЕДІНКОВИЙ ПІДХІД ДО АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок