Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Ситуаційне управління першою стадією подрібнення залізної руди в режимі енергозбереження

Ситуаційне управління першою стадією подрібнення залізної руди в режимі енергозбереження

Назва:
Ситуаційне управління першою стадією подрібнення залізної руди в режимі енергозбереження
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,52 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КУВАЄВ Ярослав Геннадійович
УДК 62-503.55:622.73.001.67
Ситуаційне управління першою стадією подрібнення залізної руди в режимі енергозбереження
Спеціальність 05.13.07 – Автоматизація технологічних процесів
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електроніки та обчислювальної техніки в Національному гірничому університеті (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | Кандидат технічних наук, професор ІВАНОВ Олексій Борисович, Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України, директор Інституту електроенергетики
Офіційні опоненти:–
доктор технічних наук, професор КОЧУРА Євгеній Віталійович, Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики;–
кандидат технічних наук, професор ЄГОРОВ Олександр Петрович, Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри автоматизації виробничих процесів.
Захист відбудеться _25_ _жовтня_ 2007 р. о _14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.080.07 при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, просп. Карла Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (49005, м. Дніпропетровськ, просп. Карла Маркса, 19).
Автореферат розісланий _21_ _вересня_ 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради, кандидат технічних наук |
О.О. Азюковський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні енергозбереження є актуальною задачею. З досвіду промислової експлуатації устаткування, яке подрібнює, відомо, що, при кульовому подрібненні в залежності від міцності руди питома витрата електроенергії в розрахунку на все устаткування секції, яке подрібнює, змінюється від 14 до 24 кВт.г/т, що разом із самоподрібненням складає від 45 до 60% усього споживання ГЗКа. Більш половини витрат електроенергії припадає на першу стадію подрібнення. Тому в дисертації за об'єкт управління розглядається кульовий млин, що працює в замкнутому циклі зі спіральним класифікатором в першій стадії подрібнення.
На тепер зниження енергоспоживання барабанних млинів за рахунок поліпшення конструкції практично неможливо. Розвиток апаратної і програмної складових управляючих обчислювальних машин дозволив обґрунтувати і застосувати методи ситуаційного управління для оптимізації роботи об'єкта управління. Вони спираються на алгоритми розпізнавання параметрів сталого режиму роботи об'єкта управління й пошуку управляючих впливів, що забезпечують задану мету управління. Алгоритми пошуку базувалися на мінімізації кількості кроків перебору режимів роботи об'єкта управління. Внаслідок тривалості перехідних процесів, термін навчання системи сильно затягувався.
З огляду на вартість, доступність і обчислювальну потужність сучасних управляючих ЕОМ, розробка імітаційної моделі, що пов'язує контрольовані і неконтрольовані параметри, які впливають на умови подрібнення усередині барабана кульового млина, дозволяє скоротити час навчання ситуаційної системи управління в умовах неповної інформації про сировину, що подається на вхід об'єкта управління. Вихідні параметри моделі спільно зі значеннями технологічних змінних, які визначаються в автоматичному режимі, можна використовувати для ідентифікації сталого режиму роботи об'єкта управління. Мінімізація параметрів ідентифікації спричиняє скорочення простору пошуку оптимального управляючого впливу в базі даних. Це, в свою чергу, зменшує час навчання системи. Тому дослідження у напрямку застосування імітаційної моделі для ситуаційного управління в енергозберігаючому режимі млином, що працює у замкнутому циклі зі спіральним класифікатором, є актуальними.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Ситуаційне управління першою стадією подрібнення залізної руди в режимі енергозбереження

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок