Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФАРМАКОТЕРАПІЇ НЕУСКЛАДНЕНОЇ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ДВАНАДЦЯТИПАЛОЇ КИШКИ ГОМЕОПАТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФАРМАКОТЕРАПІЇ НЕУСКЛАДНЕНОЇ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ДВАНАДЦЯТИПАЛОЇ КИШКИ ГОМЕОПАТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФАРМАКОТЕРАПІЇ НЕУСКЛАДНЕНОЇ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ДВАНАДЦЯТИПАЛОЇ КИШКИ ГОМЕОПАТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,19 KB
Завантажень:
63
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇ
ГАЛУШКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 615.262.1:615.015.004.1
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФАРМАКОТЕРАПІЇ НЕУСКЛАДНЕНОЇ ВИРАЗКОВОЇ
ХВОРОБИ ДВАНАДЦЯТИПАЛОЇ КИШКИ
ГОМЕОПАТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ
14.01.28 – клінічна фармакологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
КИЇВ – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Медичному інституті Української асоціації народної і нетрадиційної медицини (м.Київ).
Науковий керівник: | доктор медичних наук, професор Костинська Наталія Євгенівна, завідуюча кафедрою клінічної фармакології з курсом гомеопатії Медичного інституту Української асоціації народної і нетрадиційної медицини (м. Київ)
Офіційні опоненти: | доктор медичних наук, професор Харченко Наталія В‘ячеславівна, завідуюча кафедрою гастроентерології та дієтології Київської медичної академії післядипломної освіти
ім. П.Л. Шупика.
кандидат медичних наук Величко Сергій Олександрович, асистент кафедри поліклінічної підготовки та сімейної медицині Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця МОЗ України.
Провідна установа: | Вінницький державний медичний університет
ім. М.І. Пирогова МОЗ України.
Захист дисертації відбудеться “_19_”_листопада__2003 р. о _15_годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.550.01 при Інституті фармакології та токсикології АМН України за адресою: 03057, Київ, вул. Е. Потьє, 14.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту фармакології та токсикології АМН України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Е. Потьє, 14
Автореферат розісланий “ 8_”__жовтня___2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.550.01,
кандидат біологічних наук І.В.Данова
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В Україні число хворих на виразкову хворобу невпинно зростає. Незважаючи на розробку та застосування сучасних схем лікування, за останні роки підвишується кількість випадків оперативних втручань з приводу ускладнень виразкової хвороби (А.С. Свінціцький, Г.А. Соловйова, 1999; Н.В. Харченко і співавт., 2000).
В наш час головна роль в етіології виразкової хвороби відводиться кислотній агресії та Helicobacter pylori. Традиційно вважається, що в патогенезі пілородуоденальних виразок велике значення має посилення агресивних факторів, а також послаблення або неспроможність факторів захисту (Л.И. Аруин, 2000; Е.Л. Насонов, А.Е. Каратеев, 2000; А.А. Шептулин, 1999).
На сьогодні серед противиразкових препаратів найбільш часто застосовуються блокатори протонної помпи, Н-2 блокатори рецепторів гістаміну та мускариноподібних рецепторів парієтальних клітин, антихелікобактерні препарати, комплексні антацидні засоби. На сучасному етапі актуальною проблемою фармакотерапії є збільшення кількості нечутливих до антимікробних засобів штамів Helicobacter pylori (О.Я. Бабак 1998; С.М Ткач, О.В. Передерий, В.П. Шипулин, 2000; Н.В. Харченко і співавт., 2000.)
Клінічний досвід свідчить, що використання cучасних протихелікобактерних препаратів приводить до ряду небажаних побічних ефектів (нудота, блювання, діарея, алергічні реакції), які обмежують їх застосування та інколи змушують припиняти лікування (Г.В. Дзяк, І.І. Гриценко, 2000; Е.Л. Насонов, А.Е. Каратеев, 2000; Н.В. Харченко і співавт., 2000).
Найбільш ефективні противиразкові засоби, що застосовуються сьогодні, діють переважно на одну ланку ульцерогенезу і жоден із препаратів не використовується в залежності від індивідуального перебігу виразкової хвороби у пацієнтів. Разом із тим, врахування конституції хворого дозволяє здійснювати максимально індивідуалізовані лікувальні та профілактичні заходи.
До таких ліків відносяться гомеопатичні засоби, які є екологічно безпечними і дозволяють індивідуалізувати терапію виразкової хвороби в залежності від особливостей пацієнта, його психічного та фізичного стану.
За 200-річну історію існування гомеопатичних засобів у вітчизняній та зарубіжній літературі накопичено чималий досвід їх використання для лікування захворювань внутрішніх органів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФАРМАКОТЕРАПІЇ НЕУСКЛАДНЕНОЇ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ДВАНАДЦЯТИПАЛОЇ КИШКИ ГОМЕОПАТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок