Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УЗГОДЖЕНА ЦИФРОВА ФІЛЬТРАЦІЯ ШИРОКОСМУГОВИХ ТА КОДОВИХ СИГНАЛІВ В ЧАСОВІЙ ОБЛАСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ РІЗНИЦЬ

УЗГОДЖЕНА ЦИФРОВА ФІЛЬТРАЦІЯ ШИРОКОСМУГОВИХ ТА КОДОВИХ СИГНАЛІВ В ЧАСОВІЙ ОБЛАСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ РІЗНИЦЬ

Назва:
УЗГОДЖЕНА ЦИФРОВА ФІЛЬТРАЦІЯ ШИРОКОСМУГОВИХ ТА КОДОВИХ СИГНАЛІВ В ЧАСОВІЙ ОБЛАСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ РІЗНИЦЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,87 KB
Завантажень:
395
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний університет “Львівська політехніка”
ЛОЗИНСЬКИЙ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
УДК 621.376.57+621.391.172
УЗГОДЖЕНА ЦИФРОВА ФІЛЬТРАЦІЯ ШИРОКОСМУГОВИХ ТА КОДОВИХ СИГНАЛІВ В ЧАСОВІЙ ОБЛАСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ РІЗНИЦЬ
Спеціальність 05.13.05 — Елементи та пристрої обчислювальної
техніки та систем керування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007


Дисертацією є рукопис. 
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник |
доктор технічних наук, професор
Рожанківський Ігор Володимирович,
професор кафедри "Автоматизація та комплексна механізація машинобудівної промисловості" Національного університету “Львівська політехніка”
Офіційні опоненти | доктор технічних наук, професор
Самотий Володимир Васильович,
професор кафедри "Комп’ютеризовані системи автоматики"
Національного університету “Львівська політехніка”.
кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник
Яворський Богдан Іванович,
завідувач кафедри "Біотехнічні системи" Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя.
Провідна установа | Вінницький державний політехнічний університет
Захист відбудеться “22” червня 2007 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.08 в Національному університеті “Львівська політехніка” (79013, м. Львів-13, вул. С. Бандери, 12, ауд. 226 головного корпусу).
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий | “__” _______ 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н., проф. |
Луцик Я. Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Узгоджена фільтрація (УФ) є ефективним засобом для виявлення різноманітних сигналів, зокрема шумоподібних, на фоні завад. Вона найчастіше використовується в системах керування автоматизованим виробництвом, роботизованому виробництві та телекомунікації для синхронізації інформаційних потоків. Тому модернізація відомих та розроблення нових ефективних методів та засобів УФ, зокрема цифрової, набуває важливого значення та сприяє прогресу в науці і техніці. Цифрова узгоджена фільтрація (ЦУФ) вимагає великого числа математичних операцій для обчислення згортки сигналу і імпульсної характеристики (ІХ) фільтра. Різницеві методи ЦУФ кодових та широкосмугових сигналів дають можливість зменшити розрядність даних і тим самим значно спростити та здешевити апаратурні реалізації фільтрів та збільшити їх швидкодію.
Цифрову фільтрацію можна здійснювати як в часовій, так і в частотній областях. Цифрова узгоджена фільтрація в часовій області є швидшою і точнішою, однак методи вибору параметрів сигналу, аналого-цифрового перетворювача та фільтра для досягнення максимального співвідношення сигнал/шум, зокрема, коли застосовуються різницеві методи, на сьогоднішній день розроблені ще не достатньо.
У зв'язку з цим розроблення методів, алгоритмів та засобів ЦУФ широкосмугових та кодових сигналів в часовій області з використанням різниць є актуальною науковою задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, подані у дисертаційній роботі, проведені у рамках співпраці між Національним Університетом “Львівська політехніка” (кафедра АКМ, ІІМТ) та АТР (Інститут телекомунікацій), Бидгощ, Польща, затвердженою Порозумінням про наукове та дидактичне співробітництво між ДУ “Львівська політехніка” та АТР від 31.09.1995р. за № 70-01-179.
Дисертаційна робота виконана у рамках наукового напрямку, яким займається кафедра АКМ, а саме – автоматизація виробничих процесів та автоматизація досліджень.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розроблення різницевих методів і засобів узгодженої цифрової фільтрації широкосмугових та кодових сигналів в часовій області, які дають можливість підвищити співвідношення сигнал/шум на виході фільтрів та скоротити число математичних операцій спеціалізованих процесорів при апаратурній реалізації таких фільтрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: УЗГОДЖЕНА ЦИФРОВА ФІЛЬТРАЦІЯ ШИРОКОСМУГОВИХ ТА КОДОВИХ СИГНАЛІВ В ЧАСОВІЙ ОБЛАСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ РІЗНИЦЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок