Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ РЕМОНТУ ВАКУУМНИХ НАСОСІВ ДОЇЛЬНИХ УСТАНОВОК

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ РЕМОНТУ ВАКУУМНИХ НАСОСІВ ДОЇЛЬНИХ УСТАНОВОК

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ РЕМОНТУ ВАКУУМНИХ НАСОСІВ ДОЇЛЬНИХ УСТАНОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,49 KB
Завантажень:
384
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Національний аграрний університет
РУЖИЛО ЗІНОВІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 631. 171. 621. 797
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТЕХНІЧНИХ
ЗАСОБІВ РЕМОНТУ ВАКУУМНИХ НАСОСІВ
ДОЇЛЬНИХ УСТАНОВОК
05. 20. 01 – Механізація сільськогосподарського виробництва
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі надійності і ремонту машин Національного аграрного університету Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник – заслужений діяч науки і техніки, доктор технічних
наук, професор Опальчук Андрій Савович,
Національний аграрний університет, завідувач
кафедри технології конструкційних матеріалів і
матеріалознавства.
Офіційні опоненти: член-кореспондент УААН, доктор технічних наук,
старший науковий співробітник Молодик Микола Володимирович, Інститут механізації та електрифікації сільського господарства Української академії аграрних наук, заступник директора;
 
кандидат технічних наук, старший науковий
співробітник Мудрук Олексій Северианович,
Центральна наукова бібліотека Української академії
аграрних наук, заступник директора.
Провідна установа: Кіровоградський державний технічний університет
Міністерства освіти України, кафедра експлуатації та ремонту машин.
Захист відбудеться “ 21” вересня 2000 р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.004.06 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ 41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: м. Київ 41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розісланий “20” серпня 2000 року.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Войтюк Д.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. На тваринницьких фермах великої рогатої худоби майже всі процеси доїння, транспортування, первинної обробки та зберігання молока механізовано. При цьому робочим середовищем, що допомагає виконувати перераховані виробничі процеси є вакуум, для забезпечення якого в сільськогосподарському виробництві використовують, в основному, вакуумні пластинчато – роторні насоси.
Специфіка проведення сільськогосподарських робіт з використанням ненадійної техніки завжди викликає значні втрати сільськогосподарської продукції та погіршення її якості. При ненадійній роботі техніки, що використовується у тваринництві, негативні наслідки ще більше відчутніші. Так, зокрема, відмова вакуумного насоса, або його робота з відхиленнями від нормативно-технологічних вимог призводить до несвоєчасного та неякісного доїння корів і як наслідок – до зниження тваринами продуктивності і аж до їх захворювань, що лікуються вкрай важко чи взагалі є невиліковними. Продуктивність тварин у таких випадках, як правило, падає назавжди.
Аналіз використання пластинчато – роторних вакуумних насосів та технології їх ремонту показав можливість суттєвого підвищення якості проведення ремонтних робіт, збільшення ресурсу окремих деталей зокрема та насоса в цілому. Так, наприклад, при спрацюванні торцевої поверхні ротора до граничної величини вибраковується ротор та корпус вакуумного насоса, а це відповідно 18 та 16 кг чавуну СЧ-20 ГОСТ 1412-79.
Зв’язок роботи з науковими програмами та темами. Дисертація є складовою частиною науково-дослідної роботи кафедри “Надійності і ремонту машин” Національного аграрного університету, що пов’язана з підвищенням надійності та довговічності сільськогосподарської техніки. Науково-дослідна робота виконувалася в рамках бюджетної теми № 110 / 24 “Обгрунтувати та розробити методи підвищення надійності та довговічності (при проектуванні, конструюванні) сільськогосподарської техніки.”
Мета роботи: забезпечити підвищення міжремонтного ресурсу пластинчато – роторних вакуумних насосів шляхом удосконалення технології та технічних засобів їх ремонту.
Об’єктами дослідження є пластинчато – роторні вакуумні насоси та окремі їх деталі, зокрема корпуси, ротори, кришки, пластини, технологічні процеси відновлення деталей та ремонту насосів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ РЕМОНТУ ВАКУУМНИХ НАСОСІВ ДОЇЛЬНИХ УСТАНОВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок