Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК КАМЕРНИХ ЖИВИЛЬНИКІВ ПРОМИСЛОВИХ УСТАНОВОК ПНЕВМОТРАНСПОРТУВАННЯ ПОРОШКІВ СУЦІЛЬНИМ ПОТОКОМ

ПРОГНОЗУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК КАМЕРНИХ ЖИВИЛЬНИКІВ ПРОМИСЛОВИХ УСТАНОВОК ПНЕВМОТРАНСПОРТУВАННЯ ПОРОШКІВ СУЦІЛЬНИМ ПОТОКОМ

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК КАМЕРНИХ ЖИВИЛЬНИКІВ ПРОМИСЛОВИХ УСТАНОВОК ПНЕВМОТРАНСПОРТУВАННЯ ПОРОШКІВ СУЦІЛЬНИМ ПОТОКОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,19 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
Орлов Володимир Степанович
УДК 621.6.05
ПРОГНОЗУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК КАМЕРНИХ ЖИВИЛЬНИКІВ ПРОМИСЛОВИХ УСТАНОВОК
ПНЕВМОТРАНСПОРТУВАННЯ ПОРОШКІВ
СУЦІЛЬНИМ ПОТОКОМ
05.22.12 – Промисловий транспорт
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Осенін Юрій Іванович, СНУ ім. В. Даля, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Сьомін Дмитро Олександрович,
СНУ ім. В. Даля, професор кафедри гідрогазодинаміки
кандидат технічних наук, доцент Гущин Володимир Михайлович,
Донбаська державна машинобудівна академія, доцент кафедри підйомно-транспортних машин
Захист відбудеться 26 червня 2008 р. о 10-ій годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д29.051.03 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою:
91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, корпус 1, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою:
91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, наукова бібліотека.
Автореферат розісланий 24 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю. І. Осенін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. У сучасному світовому господарстві промисловий пневмотранспорт порошкоподібних матеріалів (борошна, цементу, мінеральних добрив й ін.) займає одне із пріоритетних місць. Із усіх його видів самим економічним є пневмотранспорт суцільним потоком. Промислові установки його реалізуючі відрізняються конструктивною простотою, нескладністю керування й обслуговування, мінімальною масовою витратою стисненого газу, максимальною концентрацією (до 600 кг/кг відношення масової витрати матеріалу до масової витрати стисненого газу), малими 3-6 м/с швидкостями, абсолютними тисками 0,25-0,6 МПа й щільністю близькою до насипної щільності порошку.
Пневмотранспорт суцільним потоком вимагає спеціальної підготовки порошків, яка полягає в інтенсивному закачуванні в пори порошку стисненого газу необхідного тиску. Невдало обраний спосіб інтенсивного газування порошку, недостатній тиск або неправильна експлуатація пневмотранспортної установки характеризуються такими явищами як завал, закупорка трубопроводу, припинення пневмотранспортування та неповне розвантаження. Параметри надійного стійкого газопорошкового потоку визначаються поки що тільки експериментально.
У той же час відомо, що у камерних живильниках, які отримали назву накачних, при необмеженому часі контакту накачаного газу достатнього тиску з порошком природно формується самий щільний стійкий суцільний потік оптимальний по витратах стисненого газу.
Актуальність теми. Сучасні промислові технології містять у своїх ланцюжках процеси здрібнювання матеріалів до порошкоподібного стану й транспортування отриманих порошків. В Україні у 2006 році тільки цементу вироблено до 9 млн тон. З погляду екології промисловий трубопровідний пневмотранспорт порошкоподібних матеріалів вважається самим чистим і затребуваним, не дивлячись на підвищене енергоспоживання.
Способи інтенсивної підготовки порошків відносяться до розряду проблемних, для яких далеко не повністю обґрунтовані і вирішені науково-практичні завдання, пов'язані з їх застосуванням. Досягнення максимальної ефективності інтенсивного газування порошків і підвищення продуктивності пневматичного трубопровідного транспорту суцільним потоком стримується і обмежується відсутністю надійних розрахункових методик, які забезпечували б практично значущий прогноз експлуатаційних характеристик камерних живильників ще на стадії проектування.
Залишається практично невивченим питання про розповсюдження при розвантаженні живильника хвиль розрядження в об'ємі порошку насиченого стислим газом. Повністю відсутні наукові дані про вплив хвильових процесів на вихідні параметри газопорошкової суміші, як в живильнику, так і у всій пневмотранспортній установці в цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК КАМЕРНИХ ЖИВИЛЬНИКІВ ПРОМИСЛОВИХ УСТАНОВОК ПНЕВМОТРАНСПОРТУВАННЯ ПОРОШКІВ СУЦІЛЬНИМ ПОТОКОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок