Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> управління розвитком ринку цукру україни

управління розвитком ринку цукру україни

Назва:
управління розвитком ринку цукру україни
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,82 KB
Завантажень:
263
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кречко Олександр Анатолійович
УДК 331.5:664.1.[744]
управління розвитком ринку цукру україни
08.06.02 - підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Гудзинський Олексій Дмитрович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри менеджменту і маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Заїнчковський Анатолій Олександрович,
Національний університет харчових
технологій, завідувач кафедри економіки і права
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Скрипніченко Марія Іллівна,
Інститут економічного прогнозування
НАН України, завідувач відділу
моделювання економічного розвитку
Провідна установа - Київський національний економічний
університет Міністерства освіти і науки
України, кафедра аграрного менеджменту,
м. Київ
Захист відбудеться “ 12 ” червня 2002 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 13, навчальний корпус 4, к. 41.
Автореферат розісланий “ 8 ” травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми . Цукрово-бурякова галузь – одна з найбільш значимих складових в структурі АПК України як за обсягами виробництва і задіяних ресурсів, так і за ступенем інтегрованості до економічної системи країни в цілому. Велике значення галузі для країни обумовлено необхідністю її основного продукту – цукру – для забезпечення медично- обґрунтованого рівня життєдіяльності населення та соціально-економічними характеристиками галузі. Трансформація економічної системи, що відбувається в Україні, створює нові умови діяльності всіх її галузей та їхніх суб’єктів.
Центральною проблемою щодо цукрової галузі України є зниження ефективності функціонування, що є основною причиною існування тенденції до її згортання. Наукові дослідження Л.М. Абалкіна, О.С. Багатеренко, В.І. Бойко, П.П. Борщевського, А.О. Заїнчковського, О.С.Зайця, А.Г.Зельднера, Є.В.Імаса, М.Ю. Коденської, В.Г. Логінова, І.І.Лукінова, М.Й. Маліка, М.А.Павловського, П.Т. Саблука та ряду інших авторів доводять, що найбільш ефективно господарсько-економічна система країни в умовах ринкової економіки функціонує на основі раціонального поєднання державного макроекономічного регулювання та ринкового саморегулювання на мікроекономічному рівні.
В Україні розпочато процес реформування національного цукрового ринку та одного з основних його суб’єктів - цукрово-бурякового комплексу - з метою адаптації його господарсько-економічної діяльності до ринкових умов, що зумовлює нагальну потребу в уточнені теоретико-методологічних положень цього переходу і розробці механізму його реалізації. Теоретичні засади та механізм формування регульованого ринку окремого продукту (зокрема, цукру) в Україні є недостатньо розробленими, що і визначає актуальність даного дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною науково-дослідних робіт Національного аграрного університету по виконанню комплексних тем: “Розробка наукових принципів і методології реформування системи управління АПК відповідно до концепції його розвитку” та “Розробка організаційно-економічних та технологічних аспектів наукового менеджменту і маркетингу в АПК ” за номерами державної реєстрації відповідно 0196U001975 та 0101U003739.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є узагальнення і доповнення теоретико-методологічних положень функціонування ринку цукру, розробка оптимальної схеми регулювання внутрішнього цукрового ринку України та напрямків реструктуризації національної цукрової галузі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: управління розвитком ринку цукру україни

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок