Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТОРАЛЬНИМ ПРОЦЕСОМ В УКРАЇНІ

ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТОРАЛЬНИМ ПРОЦЕСОМ В УКРАЇНІ

Назва:
ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТОРАЛЬНИМ ПРОЦЕСОМ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,42 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
при Президентові України
Фєтєску Інна Анатоліївна
УДК 351:342.845
ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМІВ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ЕЛЕКТОРАЛЬНИМ ПРОЦЕСОМ В УКРАЇНІ
25.00.02 – механізми державного управління
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Одеса – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – | доктор філософських наук, професор
Балабаєва Зінаїда Василівна,
Одеський регіональний інститут
державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, професор кафедри соціально-політичних та філософських наук.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, професор
ГОЛУБЬ Валерія Володимирівна,
Інститут підвищення кваліфікації вищих керівних кадрів Національної академії державного управління
при Президентові України,
заступник директора;
кандидат політичних наук, доцент
ЯКОВЛЕВ Денис Вікторович,
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова,
доцент кафедри політології.
Захист відбудеться 26 червня 2008 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22, к. 212.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22).
Автореферат розісланий 23 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.М. Безверхнюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Визнання України демократичною та стабільною державою має велике значення для подальшого економічного та соціального зростання, бо тільки цей статус дозволить розвинути власний потенціал країни, залучити іноземні інвестиції та стати повноправним членом світової спільноти. Запровадження демократичних принципів урядування безпосередньо залежить від можливості проведення вільних, чесних, прозорих виборів та формування влади за їх результатами. Демократичність електорального процесу – це основа легітимності державної влади. В умовах молодої української демократії розбудова такого механізму державного управління електоральним процесом, який би забезпечив довіру суспільства до результатів виборів є одним з найактуальніших завдань для політиків та науковців.
Роль держави в управлінні електоральним процесом полягає, насамперед, у сприянні та створенні умов для проведення вільних і прозорих виборів, які є важливим фактором утвердження демократії, довіри до її інститутів, політичної толерантності та консолідації українського народу. Проте, динамічні зміни у вітчизняному електоральному законодавстві, слабкий розвиток інституту громадянського суспільства, неоднозначність у тлумаченні основних категорій виборчого процесу, відсутність системного аналізу чинників та умов проведення чесних і прозорих виборів стримують розвиток демократичних принципів організації електорального процесу, що відображається на політичній та громадській сферах суспільства.
Таким чином, необхідність запобігання порушення електорального законодавства та врегулювання виборчого процесу висуває перед органами державної влади завдання, вирішення яких значною мірою залежить від теоретичного обґрунтування підходів щодо вдосконалення механізмів державного управління електоральним процесом. При цьому слід враховувати специфіку вітчизняної електоральної сфери, яка полягає, насамперед, у зловживанні адміністративним ресурсом та галузевому принципі побудови виборчого права і зумовлює потребу в особливих концептуальних підходах до розроблення шляхів вдосконалення адміністративно-організаційного механізму державного управління електоральним процесом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТОРАЛЬНИМ ПРОЦЕСОМ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок