Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕНСИВНОГО ВИРОБНИЦТВА В ОВОЧЕКОНСЕРВНОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕНСИВНОГО ВИРОБНИЦТВА В ОВОЧЕКОНСЕРВНОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕНСИВНОГО ВИРОБНИЦТВА В ОВОЧЕКОНСЕРВНОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,02 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДОБРОЗОРОВА Олена Владиславівна
УДК : 658:338.439: 664.8
ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕНСИВНОГО ВИРОБНИЦТВА В ОВОЧЕКОНСЕРВНОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Спеціальність 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Миколаїв-2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Миколаївському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Червен Іван Іванович,
Миколаївський державний аграрний університет, завідувач кафедри організації виробництва та агробізнесу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
В’юн Валентин Георгійович,
Миколаївський державний університет ім. П.Могили,
завідувач кафедри економіки і менеджменту;
кандидат економічних наук,
Руденко Валентин Юхимович,
Кримський державний аграрний університет
(м. Сімферополь), доцент кафедри економіки.
Провідна установа: Національний аграрний Університет Кабінету Міністрів
України, кафедра аграрної економіки, м. Київ.
Захист відбудеться “ 21 ” лютого 2003р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.806.01 в Миколаївському державному аграрному університеті за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Паризької Комуни, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Миколаївського державного аграрного університету за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Карпенка, 73.
Автореферат розісланий “ 20 ” січня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Ф. Клочан
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стабілізація роботи та розробка стратегії розвитку овочеконсервного підкомплексу АПК України має велике народногосподарське значення в забезпеченні населення продуктами харчування. Особливої актуальності набуває розв’язання цієї проблеми в Херсонській області, яка має великий біокліматичний, науковий та ресурсний потенціал для високоефективного ведення товарного овочівництва, а також потужну переробну базу.
Сучасні умови функціонування структурних формувань овочеконсервного підкомплексу характеризуються економічною нестабільністю, тиском монополістів - постачальників енергоресурсів, добрив, хімікатів, будматеріалів, сільськогосподарської техніки, комплектуючих. Кризові явища спостерігаються у системі фінансування та інвестицій. Економічні, агроекологічні та соціальні труднощі загострюють проблеми розширеного відтворення на основі впровадження досягнень науково-технічного прогресу.
Наукові основи організації інтенсивного виробництва в АПК, у тому числі в овочеконсервному підкомплексі, висвітлені в роботах відомих економістів: Благодатного В.І., Борщевського П.П., В’юнаВ.Г., Ганечка Л.О., Гризенькової З.І., Дайленка Є.О., Криворучка В.І., Лазні В.В., Лебединського Ю.П., Мармуль Л.О., Плешкова К.К., Руденка В.Ю., Скляревського М.О., Уланчука В.С., Харьківського Д.Ф., Фірсова Є.А., Федорової Л.В., Червена І.І., Шумейка А.І. та інших. Разом із тим в економічній теорії та практиці залишаються недостатньо повно з’ясовані питання щодо визначення теоретичних понять, суті та чинників організації інтенсивного виробництва в овочеконсервному підкомплексі АПК у ринкових умовах.
Усе викладене визначило вибір теми дисертаційного дослідження. Розробка концепції інтенсивного розвитку овочеконсервного підкомплексу АПК Херсонщини з врахуванням позитивного та негативного досвіду вітчизняних і іноземних підприємств щодо ефективного використання ресурсів на базі впровадження новітніх технологій постає актуальною задачею, яка потребує ґрунтовного дослідження й розв’язання.
Зв`язок роботи з науковими планами. Тема дослідження входить до плану науково-дослідної роботи кафедри організації виробництва та агробізнесу Миколаївської державної аграрної академії за темою: “Організація інтенсивного виробництва в продуктових підкомплексах АПК”. Вона також включена в науково-технічну програму УААН на 2001-2005 роки “Трансформування організаційно-економічних відносин до соціально-орієнтованих ринкових умов в АПК”, в якій здобувач досліджував процеси трансформації економіки в овочеконсервному виробництві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕНСИВНОГО ВИРОБНИЦТВА В ОВОЧЕКОНСЕРВНОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок