Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПАРАМЕТРИ ТРАНСПОРТНО-ЗАГОТІВЕЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МОЛОКОПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА

ПАРАМЕТРИ ТРАНСПОРТНО-ЗАГОТІВЕЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МОЛОКОПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ПАРАМЕТРИ ТРАНСПОРТНО-ЗАГОТІВЕЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МОЛОКОПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,98 KB
Завантажень:
134
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Львівський державний аграрний університет
Тригуба Анатолій Миколайович
УДК 658.631.3
ПАРАМЕТРИ ТРАНСПОРТНО-ЗАГОТІВЕЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МОЛОКОПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА
05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління проектами та безпеки виробництва в АПК Львівського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Сидорчук Олександр
Васильович, Львівський державний аграрний університет, завідувач кафедри управління проектами та безпеки виробництва в АПК.
 
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Левковець Петро Романович, Національний транспортний університет, проректор;
доктор технічних наук, професор Форнальчик Євген Юліанович, Національний університет „Львівська політехніка”, професор кафедри експлуатації і ремонту автомобільного транспорту.
Провідна установа: Національний аграрний університет, кафедра експлуатації техніки та інженерного менеджменту, Кабінет Міністрів України, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться "10"лютого 2004 р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, вул. Володимира Великого 1, м. Дубляни Жовківського району Львівської області, корпус факультету механізації с.-г., аудиторія 34М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, вул. Володимира Великого 1,
м. Дубляни Жовківського району Львівської області, головний корпус.
Автореферат розісланий “30” грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Реформи, що відбувалися в АПК, змінили усталену систему виробництва молока в Західному регіоні України – -суттєво зменшилися обсяги його виробництва великими фермами та водночас зросли в дрібнотоварних селянських господарствах. Виникла проблема заготівлі переробними підприємствами молока, виробленого цими господарствами.
Одним із головних шляхів її вирішення є узгодження параметрів транспортно-заготівельної інфраструктури (ТІ) молокопереробного підприємства (МПП) з обсягами заготівлі молока. Воно можливе за умови обґрунтування раціональних маршрутів. Аналіз наукових джерел щодо організації централізованого звезення вантажів переконує, що науково-інженерне завдання визначення раціональних звізних маршрутів розв’язане з багатьма хибами. Зокрема, системно не враховується: 1) наявність та територіальне розташування пунктів; 2) різний обсяг вантажу на кожному із них; 3) добовий фонд часу перебування автотранспорту на маршруті; 4) обмеження тривалості перебування вантажу на пунктах тощо. Усунення цих недоліків уможливлює підвищення ефективності формування маршрутів.
Чинні методи та моделі обґрунтування параметрів ТІ МПП розраховані на умови стабільного надходження молока. Оскільки його виробництво характеризується сезонністю, то в структуру автопарку переробного підприємства повинні входити такі спеціалізовані автомобілі, які б забезпечували ефективне транспортування молока в кожному заготівельному періоді. Тому, обґрунтування параметрів ТІ МПП є актуальною задачею як у науковому, так і в практичному відношеннях.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Роботу виконано згідно з темою наукових досліджень “Розробка проектів головних виробничих та сервісних систем аграрного виробництва в умовах краю на підставі ефективного використання ресурсного потенціалу”, яка входить до комплексного плану науково-дослідних робіт Львівського державного аграрного університету (ДР№0100U002333).
Мета і задачі досліджень. Метою роботи є обґрунтування параметрів ТІ МПП, яка б уможливлювала централізоване звезення заготовленого на пунктах молока з мінімальними витратами коштів на підставі розроблення нових методів та моделей системного аналізу та синтезу чинників транспортного процесу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПАРАМЕТРИ ТРАНСПОРТНО-ЗАГОТІВЕЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МОЛОКОПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок