Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ МОВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ УСНОГО ЯПОНСЬКОГО МОНОЛОГІЧНОГО МОВЛЕННЯ НА ПОЧАТКОВОМУ ЕТАПІ

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ МОВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ УСНОГО ЯПОНСЬКОГО МОНОЛОГІЧНОГО МОВЛЕННЯ НА ПОЧАТКОВОМУ ЕТАПІ

Назва:
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ МОВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ УСНОГО ЯПОНСЬКОГО МОНОЛОГІЧНОГО МОВЛЕННЯ НА ПОЧАТКОВОМУ ЕТАПІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,44 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
АСАДЧИХ Оксана Василівна
УДК 378.147=521
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ МОВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ УСНОГО ЯПОНСЬКОГО МОНОЛОГІЧНОГО МОВЛЕННЯ НА ПОЧАТКОВОМУ ЕТАПІ
13.00.02 – „Теорія та методика навчання: східні мови”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ
Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент
Биркун Людмила Вікторівна,
Київський національний універсистет
імені Тараса Шевченка, доцент
кафедри комунікації та лінгвокраїнознавста
Інституту філології
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Нечаєва Людмила Тимофіївна,
Інститут країн Азії та Африки при Московському державному університеті ім. М. Ломоносова, завідувач лабораторії “Східні мови у школі”
кандидат педагогічних наук
Свердлова Тетяна Геннадіївна,
Київський національний лінгвістичний університет, викладач кафедри мов і цивілізацій Далекого Сходу
Захист відбудеться 21 грудня 2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.001.16 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60, ауд. 314.
З дисертацією можна ознайомитися в Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к. 12.
Автореферат розісланий 20 листопада 2007 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. Москаленко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та доцільність дослідження. Глобалізаційні процеси, які спостерігаються сьогодні у світі, ставлять перед державою вимогу виховання багатомовної полікультурної особистості, яка могла б задовольнити в соціокультурному просторі професійні та культурні потреби, вільно спілкуючись іноземними мовами. Основним принципом, на якому базується мовна освіта в європейському просторі, проголошено плюралінгвизм, який полягає у здатності людини використовувати декілька іноземних мов для міжнародного спілкування та покращення професійної діяльності. Саме тенденції інтернаціоналізації практично всіх аспектів життя, в першу чергу, економічних та науково-технологічних, значно вплинули на зацікавленість європейців в опануванні східними мовами, зокрема японською. Не оминула ця зацікавленість і нашої країни.
Тенденція до викладання японської мови, яка поширюється останнім часом у вищих навчальних закладах України, вимагає створення науково-обґрунтованих методик навчання, які базуються на новітніх досягненнях загальної методики навчання іноземних мов та враховують особливості японської мови при вивченні її українськими студентами. Особливої значущості в цьому контексті набуває усвідомлення викладачами іноземних мов та методистами сучасних вимог, що ставляться до формування вмінь спілкуватися іноземними мовами.
Методика викладання іноземних мов нараховує значну кількість теоретичних досліджень, присвячених навчанню монологічного мовлення іноземною мовою (А.А. Алхазішвілі, А.К. Артикбаєва, М.С. Балабайко, М.О. Баташов, Н.Ф. Бориско, Т.І. Бочарова, В.А. Бухбіндер, Е.Х. Вільялок, П.Б. Гурвич, Н.В. Долгалова, А.П. Запорожченко, М.Н. Калнінь, А.П. Литнєва, О.А. Нечаєва, Ю.І. Пасов, І.В. Рахманов, І.В. Самойлюкевич, В.Л. Скалкін, І.І. Скворцова, В.В. Собеська, Н.Д. Соловйова, Р.В. Фастовець, С.П. Шатілов, Л.І. Шевченко, С. Фармер (S. Farmer), Ч. Осгуд (Ch. Osgood), К. Ватанабе (K.С. Кояма (S.С. Макіно (S.К. Нісігуті (K.Т. Окадзакі (T.Х. Окадзакі (H. Okadzaki), Ф. Сугімото (F.К. Судзукі (K.Н. Танака (N.Р. Тсутіі (R.Н. Хатта (N. та інші).
У дослідженнях останніх років визначився ряд напрямів навчання усної комунікації: розглянуто використання рольової і ділової ігор як засобів інтенсифікації навчання усного іншомовного спілкування (Т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕТОДИКА НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ МОВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ УСНОГО ЯПОНСЬКОГО МОНОЛОГІЧНОГО МОВЛЕННЯ НА ПОЧАТКОВОМУ ЕТАПІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок