Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ РИБОПРОДУКЦІЇ

ОБЛІК ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ РИБОПРОДУКЦІЇ

Назва:
ОБЛІК ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ РИБОПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,78 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський державний торговельно-економічний університет
Торопова Ірина Семенівна
УДК 657.1.011.56
ОБЛІК ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА
І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ
РИБОПРОДУКЦІЇ
08.06.04 - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі аудиту Київського державного торговельно-економічного університету Міністерства освіти України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Білуха Микола Тимофійович,
Київський державний торговельно-економічний університет, професор кафедри аудиту
 
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Завгородній Віктор Петрович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту в промисловості
кандидат економічних наук, професор
Галузінський Петро Оксентійович,
Державний інститут житлового комунального господарства Держбуду України,
професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
Провідна установа Національний аграрний університет, кафедра обліку і аудиту, Міністерство Освіти України, м. Київ
Захист дисертації відбудеться «23» березня 2000 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.055.01 при Київському державному торговельно-економічному університеті за адресою:
02156, Київ–156, вул. Кіото, 19, ауд.221, КДТЕУ.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Київського державного торговельно-економічного університету за адресою:
02156, Київ–156, вул. Кіото, 19, КДТЕУ.
Автореферат розісланий «18» лютого 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., доцент Н.І. Морозова


1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність теми. Формування ринкової економіки в Україні залежить від виробництва конкурентоспроможної продукції за якістю і вартістю та реалізації її на внутрішньому й зарубіжному ринках. Виходячи з того, що напрями економічних досліджень визначаються розвитком соціально-економічних відносин у суспільстві, задоволення потреб населення у матеріальних, культурних і соціальних благах, об’єктами дисертаційного дослідження обрано виробництво рибоконсервної продукції на підприємствах України, облік і контроль формування її собівартості.
Рибний ринок покликаний задовольняти потреби населення у високоякісних продуктах харчування, тваринництва — в рибному борошні; харчову, фармакологічну, парфумерну галузі економіки — у необхідній сировині. Крім того, ринок має сприяти надходженню до державного бюджету податків у національній та вільно конвертованій валюті. Основним напрямом формування ринку рибної продукції має стати розвиток власного рибогосподарського комплексу, включаючи рибопереробне виробництво.
Проведені дослідження свідчать, що рибопереробна промисловість в Україні знизила випуск рибопродукції, вироблена продукція не є конкурентоспроможною на внутрішньому ринку через високу собівартість, низький рівень дизайну. Внутрішній ринок заповнила рибопродукція з Росії, Марокко, Литви, Латвії, Естонії, Данії, яка значно дешевша, має кращий дизайн, хоч і не завжди відповідає стандартам якості.
Дослідження виробництва продукції на підприємствах рибопереробної промисловості України підтвердили основну гіпотезу дослідження обраної теми. Суть її полягає в тому, що висока собівартість рибопродукції власного виробництва, а звідси і її ціноутворення, яке нерідко перевищує світові ціни, значною мірою залежить від того, що технологія виробництва і система обліку витрат та контролю формування собівартості рибопродукції поки що не адаптувалися до вимог ринкової економіки, тому не задовольняють вимоги сучасного менеджменту і розвитку маркетингу. Все це підтверджує актуальність проведеного дослідження та його загальноекономічне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрям дослідження визначається Законом України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність» та державною Програмою реформування системи бухгалтерського обліку із застосуванням міжнародних стандартів, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 1998р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І КОНТРОЛЬ ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ РИБОПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок