Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РАЩУПКІНА ВАЛЕНТИНА МИКИТІВНА ОРГАНІЗАЦІЙНО – ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

РАЩУПКІНА ВАЛЕНТИНА МИКИТІВНА ОРГАНІЗАЦІЙНО – ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
РАЩУПКІНА ВАЛЕНТИНА МИКИТІВНА ОРГАНІЗАЦІЙНО – ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,12 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
УДК 658.1: 669
РАЩУПКІНА ВАЛЕНТИНА МИКИТІВНА
ОРГАНІЗАЦІЙНО – ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ
ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості НАН України (м. Донецьк) у відділі проблем управління виробництвом.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Кузьменко Лариса Михайлівна,
Інститут економіки промисловості НАН України
(м. Донецьк), провідний науковий співробітник
відділу проблем управління виробництвом.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Брюховецька Наталя Юхимівна,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк),
завідувачка сектора відділу проблем економіки підприємств;
кандидат економічних наук, доцент
Должанський Ігор Зіновійович,
Макіївський економіко-гуманітарний інститут
Асоціації навчальних закладів України недержавної форми власності
(м. Макіївка Донецької обл.), завідувач кафедри економіки
підприємств.
Провідна установа – Донбаський гірничо-металургійний інститут
Міністерства освіти і науки України
(м. Алчевськ), кафедра економіки і управління.
Захист відбудеться 3 липня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки про-мисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Універ-ситетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
 
Автореферат розісланий “31” травня 2003 р.
Заступник голови
спеціалізованої вченої ради О.І. Амоша


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зміна форм власності суб’єктами господарювання та інші заходи, які здійснюються з 1992 р., не сприяли економічному зростанню промисловості України. Вирішення проблеми виходу економіки з кризового стану значною мірою залежить від прискорення адаптації до ринкових умов функціонування вітчизняних підприємств, тому важливого значення на сучасному етапі набуває їх реструктуризація. Особливо ситуація ускладнюється на підприємствах металургійної галузі, фінансово-економічне становище якої погіршується при значному моральному старінні основних фондів. Все це вимагає здійснення комплексу економічних, організаційних і технічних заходів макро- і мікрорівневого характеру, що потребує пошуку, залучення та акумуляції значних фінансових ресурсів.
Проте на сьогодні існує відчутний розрив між необхідним рівнем дослідження цих проблем і реальним станом їхнього наукового та практичного вирішення.
Одним із важливих завдань у теперішній час для підприємств металургійної галузі є розробка науково-методичного забезпечення і практичних рекомендацій щодо вдосконалення та економічного обґрунтування проведення процесів реструктуризації на великих металургійних підприємствах, що дає змогу об’єктивно визначити шляхи виходу промислової галузі з кризи у напряму стабілізації виробництва, розробки надійної довгострокової стратегії та економічного зростання. Тому дослідження і систематизація науково-практичних аспектів реструктуризації є важливим питанням сучасної економічної теорії та практики, що й підтверджує актуальність теми, визначає мету та завдання дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Дисертацію виконано згідно з напрямами науково-дослідних робіт Інституту економіки промисловості НАН України за темою “Наукові основи управління державним сектором промисловості” (номер державної реєстрації 0101U001125, 2000-2003 рр.), у рамках якої автором проведено аналіз стану процесів реструктуризації на підприємствах України і розроблено рекомендації щодо ефективного її проведення на підприємствах металургійної промисловості.
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РАЩУПКІНА ВАЛЕНТИНА МИКИТІВНА ОРГАНІЗАЦІЙНО – ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок