Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ОПТИМАЛЬНИХ ЗА ШВИДКОДІЄЮ УПРАВЛІНЬ ВЕДЕНИМИ ПРИСТРОЯМИ СИНХРОНІЗАЦІЇ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖ З ФАЗОВИМ АВТОПІДСТРОЮВАННЯМ ЧАСТОТИ

ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ОПТИМАЛЬНИХ ЗА ШВИДКОДІЄЮ УПРАВЛІНЬ ВЕДЕНИМИ ПРИСТРОЯМИ СИНХРОНІЗАЦІЇ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖ З ФАЗОВИМ АВТОПІДСТРОЮВАННЯМ ЧАСТОТИ

Назва:
ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ОПТИМАЛЬНИХ ЗА ШВИДКОДІЄЮ УПРАВЛІНЬ ВЕДЕНИМИ ПРИСТРОЯМИ СИНХРОНІЗАЦІЇ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖ З ФАЗОВИМ АВТОПІДСТРОЮВАННЯМ ЧАСТОТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,67 KB
Завантажень:
327
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Державний УНІВЕРСИТЕТ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
КОСТІК БОГДАН ЯРОСЛАВОВИЧ
УДК 621.391:62-503.56
ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ОПТИМАЛЬНИХ ЗА ШВИДКОДІЄЮ УПРАВЛІНЬ ВЕДЕНИМИ ПРИСТРОЯМИ СИНХРОНІЗАЦІЇ
ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖ З ФАЗОВИМ АВТОПІДСТРОЮВАННЯМ ЧАСТОТИ
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
иїв – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій Державного комітету зв’язку та інформатизації України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Борщ Валентин Іванович,
Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова,
завідувач кафедри автоматичного електрозв’язку
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Вишневський Леонід Вікторович,
Одеська національна морська академія,
декан факультету радіоелектроніки,
доктор технічних наук, професор
Семенко Анатолій Іларіонович,
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій,
професор кафедри телекомунікаційних систем,
доктор технічних наук
Тимченко Олександр Володимирович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
професор кафедри телекомунікацій
Провідна установа: Харківський національний університет радіоелектроніки МОН України.
Захист дисертації відбудеться “24 березня 2005 р. о 1415 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.01 при Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій за адресою: 03110, Київ, вул. Солом’янська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за адресою: 03110, Київ, вул. Солом’янська, 7.
Автореферат розісланий “16 лютого 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Кунах


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми визначається різким зростанням ролі інформації в формуванні структури світового співтовариства з переходом до побудови постіндустріального (інформаційного) суспільства. У цьому процесі велике значення приділяється використанню телекомунікаційних, інформаційних мереж та інформатизаційних інфраструктур різного рівня (національних, європейських, глобальних).
Процеси в складних і великих динамічних об’єднаннях, якими є телекомунікаційні системи та мережі, протікають в просторі і часі, що викликає очевидну необхідність їх координації (синхронізації). Порушення синхронізації викликає зриви нормального їх функціонування, що приводить до неминучих матеріально-технічних, інформаційних та інших втрат. Взагалі вищеназвані об’єднання можливо розробити і без їх синхронізації, але економічні затрати при цьому будуть незрівнянно вищі. Таким чином, дослідження процесів синхронізації в телекомунікаційних мережах і системах важливо не тільки з наукової, а й з прикладної точки зору.
Мережа тактової синхронізації України використовує примусовий ієрархічний спосіб синхронізації тактових генераторів (ТГ) з можливістю переходу в плезіохронний режим роботи з значенням частоти, яке запам’ятовується: ієрархічну структуру з одним або декількома центрами синхронізації з розподілом синхроінформації "зверху до низу" по рівням ієрархії по прямим, обхідним та поперечним зв’язкам.
Відомо багато методів і стратегій синхронізації, які використовуються різними країнами світу. Вдосконалення реалізації проблеми синхронізації зокрема пов’язано з виявленням особливостей роботи окремих її елементів. Так, наприклад, великий інтерес викликає специфіка систем синхронізації з врахуванням коливальних режимів роботи. Дослідження в цьому напрямі стосуються в основному окремих систем і окремих видів процесів, в той час як у загальному випадку теорії і методики, які використовуються, повинні враховувати специфіку розв’язуваних задач і відповідно бути узагальнені.
Специфіка роботи систем з коливальним об’єктом управління вимагає адекватного підходу до розв’язання проблеми оптимального управління періодичними процесами взагалі, в тому числі і в системах фазової синхронізації зокрема.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ОПТИМАЛЬНИХ ЗА ШВИДКОДІЄЮ УПРАВЛІНЬ ВЕДЕНИМИ ПРИСТРОЯМИ СИНХРОНІЗАЦІЇ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖ З ФАЗОВИМ АВТОПІДСТРОЮВАННЯМ ЧАСТОТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок