Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРУКТУРОВАНІ МЕРЕЖІ ПЕТРі У СИСТЕМАХ ПРОЕКТУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПРОЦЕСОРІВ

СТРУКТУРОВАНІ МЕРЕЖІ ПЕТРі У СИСТЕМАХ ПРОЕКТУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПРОЦЕСОРІВ

Назва:
СТРУКТУРОВАНІ МЕРЕЖІ ПЕТРі У СИСТЕМАХ ПРОЕКТУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПРОЦЕСОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,21 KB
Завантажень:
7
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
мІнІстерство оСВІТИ і науки украЇнИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
ЄЛЬЧАНіНОВ ДМИТРО БОРИСОВИЧ
УДК 519.71: 681.32/34
СТРУКТУРОВАНІ МЕРЕЖІ ПЕТРі У СИСТЕМАХ ПРОЕКТУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПРОЦЕСОРІВ
05.13.12 – системи автоматизації проектувальних робіт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат технічних наук
Лобода Віталій Гаврилович,
Харківський державний технічний університет радіоелектроніки, професор кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Філіппенко Ігор Григорович,
Харківська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри обчислювальної техніки та систем керування;
доктор технічних наук, професор
Вайнер Володимир Герасимович,
Науково-технічний центр електрофізичної обробки НАН України, завідувач відділом.
Провідна установа | Харківський державний політехнічний університет (кафедра обчислювальної техніки та програмування), Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться " 26 " грудня 2000 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий " 24 " листопада 2000 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради |
Безкоровайний В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виникнення нової інформаційної технології є закономірним етапом удосконалювання процесів людино-машинного спілкування, у ході розвитку яких були вироблені певні вимоги до цієї технології. Нова сучасна інформаційна технологія повинна бути пристосована до користувача, який не є програмістом за фахом. Користувач за рахунок нової технології одержить можливість самостійної роботи із системою понять предметної галузі, можливість виділення в предметній галузі об'єктів і зв'язків, суттєвих для вирішення задачі. Це вимагає нового рівня “інтелектуальності” ЕОМ і, зокрема, здатності ЕОМ спілкуватися з користувачем на зрозумілій йому мові.
Орієнтація сучасних САПР на проектування складних обчислювальних систем призвела до виникнення нових мов проектування (наприклад, VHDL і Verilog), що описують не структуру проектованого об'єкта, а правила його функціонування. При цьому складність таких мов проектування порівняна зі складністю сучасних мов програмування. Для спрощення процесу проектування в сучасні САПР почали вводити модулі, що дозволяють описувати функціонування об'єкта проектування на більш простій і зрозумілій проектувальнику мові (електронних схем, таблиць істинності, блок-схем, кінцевих автоматів).
Мережі Петрі є зручним засобом опису й аналізу рівнобіжних процесів. Можливість модифікації мережі Петрі дозволяє адаптувати її для моделювання практично будь-яких об'єктів і процесів. Збільшення складності об'єктів, що моделюються, призводить до зростання розмірності мережі Петрі. Щоб спростити процес побудови моделі і підвищити її наочність, почали використовувати структуровані мережі Петрі. Для цього в моделі застосовують структуровані позиції, переходи, дуги і мітки.
Проте аналіз існуючих структурованих мереж Петрі показує, що вони орієнтовані на моделювання систем у певних вузьких предметних галузях і не можуть бути використані для моделювання складних систем у довільній предметній галузі. Щоб застосування структурованої мережі Петрі не обмежувалося предметною галуззю, необхідно створити структуровану мережу Петрі в рамках загальної теорії, що описує складні системи довільної предметної галузі. Однієї з таких теорій є теорія систем. Тому актуальною для моделювання складних обчислювальних систем є розробка структурованої мережі Петрі, що задовольняє основним положенням сучасного системного підходу – системології.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СТРУКТУРОВАНІ МЕРЕЖІ ПЕТРі У СИСТЕМАХ ПРОЕКТУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПРОЦЕСОРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок