Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА МЕТОДИКИ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ У ВУГІЛЬНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА МЕТОДИКИ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ У ВУГІЛЬНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА МЕТОДИКИ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ У ВУГІЛЬНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,55 KB
Завантажень:
165
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Павлюк Валерій Валерійович
УД К 622.013:65.012.7(07)
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА МЕТОДИКИ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ
У ВУГІЛЬНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк-2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Ільюшенко Валентин Григорович,
Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), завідувач кафедри загального та адміністративного менеджменту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Амітан Веніамін Наумович, Інститут економіко-правових досліджень НАН України (м. Донецьк), завідувач відділу економіко-правових проблем розвитку територіальних систем;
кандидат наук з державного управління Бублей Володимир Володимирович, ЗЕТ “Керамет” (м. Донецьк), генеральний директор.
Провідна установа – Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра державного менеджменту
Захист відбудеться: “21” вересня 2004 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, пр. Б. Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
Автореферат розісланий “ 16 ” липня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Регіональні органи відомчого контролю, підрозділи контрольно-ревізійної служби і місцеві підрозділи виконавчої влади являють собою основні ланки системи державного контролю у вугільній промисловості. Сучасні тенденції в розвитку національної економіки вимагають реорганізації існуючої системи регіонального контролю вугільних підприємств, функціонуючої в рамках державного управління і регулювання видобутку вугілля в Донбасі.
Вугільна промисловість, яка представлена державними підприємствами, виробничими об’єднаннями і вугільними шахтами, що входять до їх складу, а також самостійними виробничими одиницями, є об’єктом державного управління.
Одночасно з державним управлінням у країні з ринковою економікою, що розвивається, діють ринкові механізми регулювання фінансово-господарської діяльності підприємств. Вимоги ринкової економіки орієнтовані на довгострокове і прибуткове функціонування шахт і вугільних компаній. Вимоги до державного управління – забезпечити такий режим діяльності.
Держава з трансформаційною економікою, будучи реальним власником більшості вугільних підприємств, з цілого ряду причин макроекономічного і політичного характеру не в змозі утримувати збиткові вугільні підприємства. В Україні до кінця 2002 року, за даними Мінпаливенерго з 165 шахт тільки 20 були прибутковими. Але дотації і капітальні вкладення, що спрямовано на модернізацію й оновлення засобів виробництва у вугільній промисловості, вже який рік не відповідають необхідному рівню. У результаті реструктуризація обмежується переважно закриттям і ліквідацією збиткових підприємств і шахт не тільки з виробленими, але і з невиробленими запасами. Створюються нові суб’єкти управління, які організовують відповідні процеси і здійснюють контроль за їх коректним виконанням.
У системі відомчого контролю виникають нові об’єкти і потреба в напрацюванні індивідуальних методик проведення ревізій і перевірок підприємств, що закриваються. Іншою стороною впливу ринку, що розвивається, на зміст контрольної функції управління у вугледобувній галузі є час, який відводиться підприємствам для реагування на зміни в стані його внутрішнього і зовнішнього оточення та постійно скорочується.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА МЕТОДИКИ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ У ВУГІЛЬНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок