Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УКРАЇНІ

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УКРАЇНІ

Назва:
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,50 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВНУТРІШНІХ СПРАВ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ
УКРАЇНИ
Купіна Людмила Францівна

УДК 349.2:378](477)
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ АТЕСТАЦІЇ
ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ
ПРАЦІВНИКІВ В УКРАЇНІ
12.00.05 – трудове право;
право соціального забезпечення
Дисертація на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, Міністерство освіти і науки
.
Науковий керівник - Пастухов В.П. кандидат юридичних наук, професор
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Іншин Микола Іванович, Харківський національний університет внутрішніх справ, начальник науково-дослідної лабораторії з проблем кадрового забезпечення органів внутрішніх справ
кандидат юридичних наук, доцент Гончарова Галина Степанівна, Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, доцент кафедри трудового права.
Захист відбудеться «31» травня 2008 року о «13» годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.700.02 Харківського національного університету внутрішніх справ (61080, м. Харків, проспект 50 річчя СРСР, 27).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ (61080, м. Харків, проспект 50 річчя СРСР, 27).
Автореферат розісланий «29» квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Є. Кириченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із найважливіших завдань реформування системи освіти є підвищення рівня професійної компетенції педагогічних працівників. Педагогічні та науково-педагогічні працівники мають стати основною рушійною силою відродження та створення якісно нової націо-нальної системи освіти. У зв’язку з цим, головна увага має бути зосереджена на підготовці нового покоління працівників освіти та науки, підвищенні загальної культури, професійної кваліфікації та соціального статусу педагога до рівня, що відповідає його ролі в суспільстві.
Атестація кадрів належить саме до тих ефективних методів, що сприяють розширенню кола творчо працюючих педагогічних та науково-педагогічних працівників та служить цілям підвищення якості освіти.
На сьогодні відносини атестації педагогічних та науково-педагогічних працівників потребують глибокого системного аналізу. На жаль, норми нині чинного законодавства, що регулюють відносини атестації педагогічних та науково-педагогічних працівників, є застарілими, спірними та не можуть у повній мірі сприяти чіткому правовому регулюванню трудових відносин даної категорії працівників.
Актуальність даної теми зумовлена також тим, що нині проводиться робота по підготовці нового Трудового кодексу України, в якому необхідно врегулювати відносини атестації працівників, дати визначення атестації як правої категорії, встановити порядок атестації та її правові наслідки. Саме закріплення в проекті Трудового кодексу України визначення атестації та порядку її проведення стане першим кроком до системного регулювання відносин атестації на централізованому рівні, що дасть змогу проводити об’єктивну оцінку рівня кваліфікації кожного працівника.
Варто зазначити, що дослідженню питань атестації приділялась значна увага в вітчизняній правовій науці. Окремі питання атестації працівників, у тому числі педагогічних та науково-педагогічних, знайшли своє відображення в роботах Г.О. Барабаш, Ю.В. Баранюк, Н.Б. Болотіної, В.С. Венедиктова, С.М. Глазько, Г.С. Гончарової, В.Я. Гоца, І.К. Дмитріє-вої, С.В. Дріжчаної, Л.П. Грузінової, В.В. Жернакова, І.В. Зуба, М.І. Іншина, Д.О. Карпенка, Р.І. Кондратьєва, І.П. Лавринчук, В.В. Лазора, Л.І. Лазор, А.Р. Мацюка, П.І. Мінюкова, Т.П. Мінюкової, Н.М. Неумивайченко, В.П. Пастухова, А.Ю. Пашерстника, П.Д. Пилипенка, В.І. Прокопенка, О.І. Процевського, В.Г. Ротаня, А.О. Савченка, З.К. Симорота, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок