Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В УМОВАХ ЗАСТОСУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ (на прикладі підприємств Житомирської області)

ОРГАНІЗАЦІЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В УМОВАХ ЗАСТОСУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ (на прикладі підприємств Житомирської області)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В УМОВАХ ЗАСТОСУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ (на прикладі підприємств Житомирської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,05 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІВАХНЕНКОВ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 657.22
ОРГАНІЗАЦІЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В УМОВАХ ЗАСТОСУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ
(на прикладі підприємств Житомирської області)
08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 1999


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки, обліку та аудиту Житомирського інженерно-технологічного інституту Міністерства освіти України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Бутинець Франц Францович –
Житомирський інженерно-технологічний інститут, завідувач кафедри економіки, обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Осадчий Юрій Іванович –
Міжгалузевий інститут післядипломної освіти, м. Київ, професор кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Ярмоленко Василь Петрович –
Національний аграрний університет,
доцент кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: Київський національний економічний університет Міністерства освіти України,
кафедра бухгалтерського обліку та аудиту в сільському господарстві, м. Київ
Захист дисертації відбудеться 18 березня“___”______________ 1999 р. о 12__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.004.01 у Національному аграрному університеті за адресою: 252041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус , ауд. 65.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 252041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус .
Автореферат розісланий 12 лютого “___”___________________1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Жебка В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Для потреб управління підприємством бухгалтерський облік повинен надавати повну та своєчасну інформацію, що потребує його належної організації. В бухгалтерії організаційний процес є засобом, за допомогою якого об’єднуються трудові ресурси, матеріали, технологія, інформація для досягнення поставлених перед обліком завдань. Ефективна організація обліку сприяє оптимальному використанню ресурсів, мінімізує витрати виробництва. Професор Іоганн Фрідріх Шер в своїй праці “Бухгалтерія і баланс” писав, що “організація облікової справи може впливати на розвиток і прибутковість підприємства настільки ж сильно, як і будь-яке нововведення в технічному обладнанні підприємств.” Розповсюдження інформаційних технологій в 90-х роках призвело до суттєвих змін в організації виробництва, праці і управління. З одного боку, високотехнологічне середовище руйнує сталі ієрархічні структури в економіці та управлінні, створюючи на їх місцях більш гнучкі і пристосовані до нестабільного середовища, а з іншого – використання інформаційних систем в управлінні різними соціальними та виробничими механізмами призводить до інтеграції способів ведення бізнесу, фінансів, діловодства, управління, обліку.
Вивчення наукових праць з теорії бухгалтерського обліку, організації виробництва та управління таких зарубіжних авторів, як Р. Антоні, Л.Я. Бернстайн, Ф. Беста, М. Вебер, Г.А. Велш, П. Гарньє, Ф. Джильберт, П. Друкер, І. Душанов, Ж.-Б. Дюмарше, Г. Емерсон, Г. Кунц, Ф. Лайкерт, Д. Мак-Грегор, Е. Мейо, М.Х. Мескон, Б. Нідлз, У.Г. Оучі, Р.M. Свансон, Д. Сортер, Ф. Тейлор, А. Файоль, І.Ф. Шер, Д.Г. Шорт, а також праць П.С. Безруких, М.О. Блатова, О.О. Богданова, Н.Р. Вейцмана, Р.Я. Вейцмана, А.І. Галагана, О.К. Гастєва, М.В. Дембінського, Й.С. Завадського, В.І. Євдокимовича, П.М. Керженцева, М.А. Корольова, В.Г. Макарова, В.І. Петрової, Я.В. Соколова, В.С. Спіріна, А.І. Сумцова, С.К. Татура дозволило внести пропозиції та виробити рекомендації, що сприятимуть вдосконаленню організації бухгалтерського обліку в поєднанні з технологічними можливостями, що надає комп’ютерна техніка.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В УМОВАХ ЗАСТОСУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ (на прикладі підприємств Житомирської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок