Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання впливу глобалізаційних процесів на функціонування ринку цінних паперів

Моделювання впливу глобалізаційних процесів на функціонування ринку цінних паперів

Назва:
Моделювання впливу глобалізаційних процесів на функціонування ринку цінних паперів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,87 KB
Завантажень:
398
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана
Ганчук Андрій Анатолійович
УДК 330.46:336.761
Моделювання впливу глобалізаційних процесів на функціонування ринку цінних паперів
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана Міністерства науки та освіти України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Шарапов Олександр Дмитрович,
Київський національний економічний університет
ім. Вадима Гетьмана, завідувач кафедри інформатики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Клименюк Микола Миколайович,
Академія муніципального управління, м. Київ, завідувач кафедри менеджменту
кандидат фізико-математичних наук
Максишко Наталія Костянтинівна,
Запорізький національний університет
доцент кафедри економічної кібернетики
Провідна установа: Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН України і Міністерства науки та освіти України, відділ соціально-економічних систем інформаційних технологій.
Захист відбудеться “ 15 ” вересня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1. ауд. 201.
Автореферат розісланий “ 14 ” серпня 2006 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої ради
доктор економічних наук, професор ______________ Вітлінський В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одними з вагомих та найбільш впливових економічних явищ останніх десятиліть стали процеси глобалізації та трансформування світової економіки. Глобалізаційні процеси посилили волатильність і нестійкість фінансових систем і в першу чергу в країнах з ринками, які формуються, яскравим прикладом чого можуть бути азіатська та російські кризи 1997 – 1998 рр.
Варто наголосити, що глобалізація, будучи об'єктивним процесом, який посилює економічну ефективність на загальносвітовому рівні, може справляти і негативний вплив на розвиток економіки певних країн, що, безперечно, необхідно враховувати під час формування економічної політики.
За умов трансформування та глобалізації світової економіки ринок цінних паперів набув провідного значення у системі фінансових ринків. На даний час саме у цінних паперах розміщена значна частина фінансових активів розвинених країн світу.
Економіка України є однією зі складових світового господарства. Створення українського ринку цінних паперів, його інститутів і нормативної бази ґрунтується на багатолітньому світовому досвіді. Разом з тим, як правило, запозичення відбуваються без чіткого усвідомлення загальних закономірностей розвитку даного сегмента економіки, що пов'язане, зокрема, з недостатністю академічних досліджень у фінансовій сфері.
Ступінь економічної відкритості України достатній і з часом підвищуватиметься, а отже становище світового фінансового ринку дедалі більше буде впливати на фінансовий ринок України.
Тому аналіз умов і чинників розвитку світового ринку цінних паперів у контексті глобалізаційних процесів дає можливість виділити пріоритети розвитку ринку цінних паперів України з орієнтацією на досягнення максимального зиску від міжнародної інтеграції та подальшу нейтралізацію можливих негативних наслідків.
Ураховуючи вищезазначене постає першочергове завдання – вивчення та аналіз закономірностей розвитку і загальної ситуації на світовому ринку цінних паперів як сладової фінансового ринку.
Значна увага дослідженню та аналізу фінансового ринку, його розвитку та становленню приділялась у працях таких іноземних і вітчизняних учених, як К. Ерроу, Дж. Стигліца, Г. Марковіца, Ф. Модільяні, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Моделювання впливу глобалізаційних процесів на функціонування ринку цінних паперів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок