Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕНЕРГОПОТОКИ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКЦІЇ СВИНАРСТВА

ЕНЕРГОПОТОКИ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКЦІЇ СВИНАРСТВА

Назва:
ЕНЕРГОПОТОКИ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКЦІЇ СВИНАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,24 KB
Завантажень:
90
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Панцир Юрій Іванович
УДК 658.26:338.3.636.4
ЕНЕРГОПОТОКИ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПО ВИРОБНИЦТВУ
ПРОДУКЦІЇ СВИНАРСТВА
05.09.16 – застосування електротехнологій
у сільськогосподарському виробництві
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий
керівник: | академік УААН, доктор технічних наук, професор Мартиненко Іван Іванович, Національний аграрний університет,
кафедра автоматизації сільськогосподарського виробництва
Офіційні
опоненти: | доктор технічних наук, професор Мазуренко Олександр Григорович, Український державний університет харчових технологій, завідувач кафедри електротехніки
кандидат технічних наук, доцент Квицинський Анатолій Олександрович, Національний аграрний університет,
кафедра електропостачання
Провідна
установа: | Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” УААН, відділ тваринництва, смт. Глеваха Васильківського району,
Київської обл.
Захист дисертації відбудеться 12 березня 2002 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.004.07 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ – 41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ – 41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розісланий 8 лютого 2002 року.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лут М.Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виробництво продукції свинарства, зокрема промислове свинарство є однією з найбільш енергомістких технологій сільськогосподарського виробництва. На сучасному етапі реформування аграрного сектору, в зв’язку із загостренням паливно-енергетичної кризи, енергоносії стають дедалі вагомішою часткою у собівартості продукції тваринництва. За останні десять років частка енергоносіїв в собівартості продукції свинарства збільшилась в десятки разів. Одними з важливих сучасних завдань, що стоять перед галуззю свинарства є економія енергоресурсів за рахунок зниження енергоємкості технологічних процесів, та переходу на енергозберігаючі технології. Для відшукання резервів економії енергоресурсів та впровадження енергозберігаючих технологій і обладнання постає потреба у детальному дослідженні різних технологій утримання тварин та обгрунтування найдоцільніших технологій з точки зору збільшення виходу продукції на одиницю затраченої енергії.
Шляхом до цього є зменшення нераціональних витрат енергії в технологічних процесах (технічна складова енерговитрат), та за рахунок покращення умов утримання (біологічна складова). Обидві задачі можуть бути вирішені через впровадження контролю та оперативного управління режимами роботи технологічних машин та обладнання на базі заданого критерію оптимізації.
Використання в якості оціночного критерію коефіцієнта біоенергетичної ефективності дає змогу врахувати як технічну, так і біологічну складові енерговитрат, та відкриває можливість біоенергетичної оцінки різних технологій виробництва свинини з метою пошуку шляхів зменшення енерговитрат на одиницю виробленої продукції.
Недостатність вивчення проблеми економії енергоресурсів та наукового обґрунтування шляхів зменшення енерговитрат при виробництві продукції свинарства послужило основою для вибору теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у відповідності з пріоритетами державної науково-технічної програми ДНТП 3.12 “Енерго- та ресурсозберігаючі технології в сільськогосподарському виробництві”.
Мета і задачі досліджень. Метою дослідження є відшукання шляхів енергозбереженя при виробництві продукції свинарства та визначення ступеня досконалості технологічних процесів з енергетичної точки зору на основі аналізу енергопотоків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕНЕРГОПОТОКИ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКЦІЇ СВИНАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок