Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ ФУНКЦІОНУВАННЯМ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ

УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ ФУНКЦІОНУВАННЯМ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ ФУНКЦІОНУВАННЯМ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,45 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ


СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені володимира даля
макаренко МАРИНА ВАСИЛІВНА
УДК 621:658(043.3)
УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ ФУНКЦІОНУВАННЯМ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Гончаров Валентин Миколайович,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри менеджменту
зовнішньоекономічної діяльності.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Семенов Григорій Антонович, Гуманітарний університет Запорізького інституту державного муніципального управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки, підприємництва і маркетингу (м. Запоріжжя);
кандидат економічних наук, доцент Дубницький Володимир Іванович, Донецький економіко-гуманітарний інститут, завідувач кафедри міжнародної економіки (м. Донецьк).
Провідна установа – Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємства (м. Одеса).
Захист відбудеться 4 липня 2006 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 30 травня 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
загальна характеристика работи
Актуальність теми. Стабілізація економіки України та її подальший розвиток в умовах ринкової економіки можливі за умови ефективного функціонування промислових підприємств. Особливо це стосується машинобудування, оскільки підприємства галузі мають достатній науково-технічний і технологічний потенціал для перспективного розвитку та інноваційних перетворень. Продукція машинобудування застосовується на підприємствах інших галузей промисловості, тому користується попитом як на внутрішньому ринку, так і за рубежем. Це зумовлює необхідність пошуку шляхів досягнення ефективного функціонування машинобудівних підприємств, що позитивно позначиться на добробуті як акціонерів, так і споживачів, якими є підприємства інших галузей промисловості.
Сучасні машинобудівні підприємства діють у ринковій економіці в умовах жорсткої конкуренції, яка носить глобальний характер. Це вимагає використання сучасних методів і підходів щодо управління підприємствами. Досягнення ефективного функціонування машинобудівних підприємств можливе лише за умови застосування відповідних інструментів управління, які дозволяють використовувати потенціал машинобудівного підприємства в напрямку досягнення визначеної мети. Отже, управління ефективним функціонуванням машинобудівних підприємств передбачає застосування більш удосконалених інструментів управління, які допоможуть приймати сучасні управлінські рішення, випускати продукцію, що є конкурентоспроможною як на міжнародному, так і на внутрішньому ринках, збільшувати прибуток підприємств.
Дослідженню проблемних областей управління ефективним функціонуванням підприємства приділено багато уваги в сучасних працях науковців, але поки що не всі їх можна вважати вирішеними: недостатньо обґрунтовано необхідність обрання загального критерію оцінки управління ефективним функціонуванням підприємства; потребує вдосконалення механізм управління ефективним функціонуванням машинобудівного підприємства, оцінка управління підприємством з метою визначення ступеня ефективного функціонування, процедура визначення домінантних видів продукції та вибору науково-обгрунтованих кількісних управлінських рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ ФУНКЦІОНУВАННЯМ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок