Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМИ ПРИЙОМУ І ОБРОБКИ СИГНАЛІВ В КАНАЛАХ З ЧАСТОТНО-СЕЛЕКТИВНИМИ ЗАВМИРАННЯМИ

СИСТЕМИ ПРИЙОМУ І ОБРОБКИ СИГНАЛІВ В КАНАЛАХ З ЧАСТОТНО-СЕЛЕКТИВНИМИ ЗАВМИРАННЯМИ

Назва:
СИСТЕМИ ПРИЙОМУ І ОБРОБКИ СИГНАЛІВ В КАНАЛАХ З ЧАСТОТНО-СЕЛЕКТИВНИМИ ЗАВМИРАННЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,36 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
випадку в разі впливу структурної адитивної завади, у вектор невідоми
х параметрів можуть входити і невідомі параметри структу


Українська державна академія залізничного транспорту
Басов Володимир Ілліч
УДК 621.391.22:621.396.96
СИСТЕМИ ПРИЙОМУ І ОБРОБКИ СИГНАЛІВ В КАНАЛАХ З ЧАСТОТНО-СЕЛЕКТИВНИМИ ЗАВМИРАННЯМИ
05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Поляков Петро Федорович, Українська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри “Транспортний зв’язок”
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор Поповський Володимир Володимирович, Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри “Телекомунікаційні системи”
кандидат технічних наук, Сиващенко Сергій Іванович, Харківський інститут військово-повітряних сил ім. І. Кожедуба, начальник науково-дослідної лабораторії кафедри “Радіотехнічних систем навігації і посадки”
Провідна установа – Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, державного комітету зв’язку та інформатизації України, кафедра “Системи документального електрозв’язку”, м. Одеса
Захист відбудеться “11” червня 2004 р. о 1330год. На засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 64.820.01 при Українській державній академії залізничного транспорту за адресою:
61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту.
Відгук на автореферат просимо надсилати за адресою:
Україна, 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “8” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент Книгавко М.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ. Проблема оптимальної передачі повідомлень каналами зв’язку займає центральне місце в сучасній теорії і техніці зв’язку. Але і до нині деякі сторони проблеми залишаються, поки що, мало вивченими. Це зокрема відноситься до задачі передачі повідомлень по статистично неоднорідним середовищам, коли мають місце частотно-селективні завмирання через розсіювання енергії сигналу в каналі зв’язку. До таких реальних каналів відносяться широко використовувані при створенні систем зв’язку канал з іоносферним і тропосферним розсіюванням, короткохвильовий канал, хвильопроводи і кабелі з неоднорідностями та ін.
Після видання фундаментальних праць В.А. Котельникова [Теория потенциальной помехоустойчивости. –М.-Л.: Госэнергоиздат, 1956. – 152с.], які стосуються оптимальних методів прийому в однопроменевому каналі з флуктуаційним білим шумом коли точно відомий сигнал, і праці К. Шеннона [Работы по теории информации и кибернетике. – М.: 1963. –829с.] по теорії оптимального кодування в каналах з постійними параметрами і гаусівським шумом утворився новий науковий напрямок – статистична теорія зв’язку. Перші праці в межах цього напрямку, в яких запропоновані методи прийому в каналах з частотно-селективними завмираннями і флуктуаційним шумом, з’явились в кінці 50-х – на початку 60-х років (Turin.L., Bello P.A., Фанкельштейн Е.З., Кирилов Н.Е., Кловський Д.Д.). В подальшому статистична теорія зв’язку по каналам з частотно-селективними завмираннями розвивалася дякуючи працям вітчизняних та закордонних вчених (Андронов І.С., Ван Трис Гарри Л., Кеннеді Р., Кирилов Н.Е., Кловський Д.Д., Коржик В.І., Михайлов А.В., Немировский А.С., Окунєв Ю.Б., Поляков П.Ф., Поповський В.В. Сойфер В.А., Фінк Л.М. та ін.). Створений ряд систем зв’язку, в яких реалізовані деякі з названих методів (системи “Рейк”, “MUSA”, “AME” “СИИП”, “Adapticom”, “Кинеплекс”, МС та ін.) Ці системи є або ж досить складними в практичній реалізації (наприклад, система “Рейк”) або ж реалізують суттєво неоптимальні алгоритми прийому сигналів в каналах з частотно-селективними завмираннями (наприклад, система “СИИП”), особливо при дії адитивних завад відмінних від білого шуму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИСТЕМИ ПРИЙОМУ І ОБРОБКИ СИГНАЛІВ В КАНАЛАХ З ЧАСТОТНО-СЕЛЕКТИВНИМИ ЗАВМИРАННЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок