Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ДРУКОВАНИХ ЗМІ: МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД

УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ДРУКОВАНИХ ЗМІ: МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ДРУКОВАНИХ ЗМІ: МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,13 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
БРАДОВ Володимир Вікторович
УДК 655:005.346
УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ДРУКОВАНИХ ЗМІ:
МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД
Спеціальність 08.06.01 — Економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк-2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Садєков Алімжан Абдуллович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри економіки підприємства.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Брітченко Геннадій Іванович,
Донецький національний університет, професор кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, професор
Маркіна Ірина Анатоліївна,
Полтавський університет споживчої кооперації України, проректор з наукової та навчально-методичної роботи, завідувач кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності.
Провідна установа: Київський національний університет ім. Т. Шевченка Міністерства освіти і науки України (м.Київ), кафедра теоретичної і прикладної економіки.
Захист відбудеться 14 листопада 2006 р. о 14.00 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому державному
університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою:
83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького
державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за
адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 14 жовтня 2006 р.
 
Учений секретар
cпеціалізованої вченої ради О. В. Виноградова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах свободи підприємництва, зародження конкурентного ринку, зміни форм власності засобів масової інформації (ЗМІ), їхньої комерціалізації й орієнтації на прибуток починає формуватися новий — ринковий — механізм виробництва, розподілу, обміну та споживання інформаційного продукту. Цей процес потребує вдосконалення управління підприємствами друкованих ЗМІ на засадах маркетингово-орієнтованного підходу.
Проблеми управління підприємствами з орієнтацією на маркетинг активно досліджуються вітчизняними вченими-економістами. Різні її аспекти висвітлені в працях О.М.Азарян, Л.В.Балабанової, Г.І.Брітченко, А.В.Козаченко, О.Є.Кузьміна, Ю.Г.Лисенко, І.А.Маркіної, А.Ф.Павленко, В.В.Пастухової, А.О.Старостиної, А.В.Шегди. Велике значення для переорієнтації управління підприємствами на маркетинг відіграли роботи таких зарубіжних авторів, як Т.Амблер, Е.Райс,Г.Армстронг, П.Дойль, П.Друкер, Ф.Котлер, М.Портер, Р.А.Фатхутдінов. Що стосується підприємств друкованих ЗМІ, то деякі аспекти їх управлінської діяльності висвітлені в працях О.Л.Вартанової, В.В.Ворошилова, Б.Н.Головко, І.І.Гутирі, С.М.Гуревича, В.І.Ківеріна, В.П.Косарчука, Г.О.Матижева, М.І.Недопитянського, К.Фінка. Але системно, комплексно проблеми управління підприємствами друкованих ЗМІ в нових економічних умовах не досліджувались. У той же час в практиці діяльності підприємств друкованих ЗМІ недостатньо уваги приділяється маркетинговій орієнтації управління і відповідно у вітчизняній науці недостатньо досліджено механізми маркетингового управління підприємствами друкованих ЗМІ.
У період зростання комунікативної ролі преси і триваючих змін умов економічної діяльності самих підприємств ЗМІ без використання маркетингового управління неможливо домогтися їхнього стабільного розвитку та досягнення поставлених цілей. Нерозробленість у теорії існуючих управлінських проблем підприємств друкованих засобів масової інформації (ПДЗМІ) та гостра практична потреба в їх вирішенні визначають актуальність цієї роботи, її наукове і практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ДРУКОВАНИХ ЗМІ: МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок