Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ ОБОРОТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ ОБОРОТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ ОБОРОТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,48 KB
Завантажень:
432
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КАЛЮЖНИЙ АНАТОЛІЙ ПАВЛОВИЧ
УДК 628.179
ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ
СИСТЕМ ОБОРОТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ
ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
05.23.04 – Водопостачання, каналізація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник : Новохатній Валерій Гаврилович,
кандидат технічних наук, доцент
кафедри гідравліки, водопостачання і водовідведення
Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
Офіційні опоненти : Прокопчук Іван Тимофійович,
доктор технічних наук, професор
кафедри водопостачання
Київського національного університету будівництва і архітектури.
Чарний Дмитро Володимирович
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
відділу водопостачання і каналізації
інституту гідротехніки і меліорації УААН.
Провідна установа - Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури.
Захист дисертації відбудеться “12” лютого 2003 р. о 13-00 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.07 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект , 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект , 31.
Відгуки на автореферат просимо надсилати у двох примірниках за підписом, завіреним печаткою, на адресу: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект , 31, КНУБА, Вчена рада.
Автореферат розісланий “9” січня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради к.т.н., професор О.А. Василенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічні умови сьогодення призводять до розукрупнення систем виробничого водопостачання і створення ефективних зонованих і локальних охолоджуючих систем оборотного водопостачання для окремих споживачів води. Але відсутність методів визначення ефективності зонування або локалізації не дозволяє приймати доцільні технічні рішення, які б зменшували собівартість продукції. Сучасні умови роботи підприємств вимагають пошуку і розробки методів порівняльного аналізу ефективності зонування і локалізації охолоджуючих систем оборотного водопостачання з метою заощадження енергоресурсів, що у кінцевому рахунку призводить до зменшення собівартості продукції. Одними з найважливіших споруд в охолоджуючих системах оборотного водопостачання є градирні. Тому виникає проблема поліпшення конструкції існуючих та розробка нових конструкцій градирень, у тому числі таких, які могли б споруджуватись підприємством самостійно. Вказане підтверджується роботою ВАТ “Полтавський алмазний завод”, коли виникла необхідність у розукрупненні охолоджуючої системи оборотного водопостачання і створення локальних систем. Особливого значення набувають ці питання в умовах діючого виробництва, тобто у разі реконструкції.
Вищенаведені обставини стали підставою для вибору теми дисертаційного дослідження охолоджуючих систем оборотного водопостачання, визначили її актуальність та практичну важливість.
Зв’язок роботи з науково-технічними програмами. Роботу виконано у відповідності до плану науково-дослідних робіт Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за темою “Розробка, дослідження та упровадження нових технічних рішень систем водопостачання та водовідведення” затвердженою 05.07.1999 р. та у відповідності до “Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на період до 2010 року” затвердженою рішенням Полтавської обласної Ради 12.07.2001 року.
Метою роботи є наукове обгрунтування і розробка методів порівняльного аналізу ефективності охолоджуючих систем оборотного водопостачання промислових підприємств та розробка для цих систем охолоджувача води поліпшеної конструкції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ ОБОРОТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок