Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> підхід до обробки інформації на основі деревоподібних баз знань зі змішаною схемою виведення

підхід до обробки інформації на основі деревоподібних баз знань зі змішаною схемою виведення

Назва:
підхід до обробки інформації на основі деревоподібних баз знань зі змішаною схемою виведення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,72 KB
Завантажень:
114
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут"
Терновой Максим Юрійович
УДК 681.325
підхід до обробки інформації на основі деревоподібних баз знань зі змішаною схемою виведення
05.13.06 – "Автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеню
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційно-телекомунікаційних мереж Інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
ГЛОБА Лариса Сергіївна,
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", завідувач кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ТЕЛЕНИК Сергій Федорович,
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", завідувач кафедри автоматики та управління в технічних системах.
доктор технічних наук, професор
ЖОЛТКЕВИЧ Григорій Миколайович,
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, завідувач кафедри теоретичної і прикладної інформатики.
Провідна установа: Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться "___21__" __травня____ 2007 р. о __15_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.03 у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, , навчальний корпус №35, аудиторія 006.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" за адресою: 03056, м. Київ, пр.Перемоги, 37.
Автореферат розісланий " 17 " квітня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради
Д 26.002.03, д.т.н, проф. Новіков О.М.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Державні установи такі як міністерства та відомства відносяться до складних організаційних систем. Вони мають розвинену ієрархічну структуру, що складається з багатьох підрозділів та підлеглих установ, які, як правило, географічно рознесені по великій території. Інформаційні технології складають основу інформаційно-аналітичної діяльності для задач управління такими об’єктами, а обробка інформації є однією з найбільш складних частин процесу управління. Це обумовлено великою кількістю складних інформаційних потоків, що циркулюють в таких об’єктах, високою динамікою зміни їх структури, яка обумовлена законодавчими змінами та змінами керівництва, наявністю на кожному рівні суб’єктивних факторів, необхідністю врахування при обробці як кількісної так і якісної інформації.
Програмні комплекси, які функціонують в таких об’єктах, призначені для збору і збереження інформації та частково можуть забезпечувати автоматизацію інформаційного обміну. Іноді вони також надають можливість побудови обмеженої кількості звітів. Обробка інформації в таких установах виконується експертами, які, базуючись на власному досвіді та за допомогою спрощених математичних методів, проводять оцінку загального стану та виявлення тих параметрів, що найбільше вплинули на такий стан. Подібний підхід підвищує суб’єктивність такої оцінки та зменшує оперативність її отримання.
Внаслідок цього є актуальною наукова-технічна задача розробки підходу до обробки інформації в складних організаційних системах, який би включав відповідні метод, моделі та алгоритми, а також гнучку технологію та інструментальні засоби створення програмних модулів обробки інформації для їх практичного впровадження, що дозволило б подолати описані вище недоліки.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась згідно з планами наукових досліджень кафедри інформаційно-телекомунікаційних мереж Інституту телекомунікаційних систем в рамках держбюджетних тем: 2435 (номер державної реєстрації 0100U000954), 2606 (номер державної реєстрації 0103U000285), 2567-П (номер державної реєстрації 0102U003833), 2606-П (номер державної реєстрації 0103U000285), 2819 (номер державної реєстрації 0105U001071) та госпдоговірних робіт: "Розробка АІПС Чергова Частина", (дог.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: підхід до обробки інформації на основі деревоподібних баз знань зі змішаною схемою виведення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок