Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ПЛАНУВАННЯ В ПЛОДООВОЧЕВОКОНСЕРВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ОРГАНІЗАЦІЯ ПЛАНУВАННЯ В ПЛОДООВОЧЕВОКОНСЕРВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ПЛАНУВАННЯ В ПЛОДООВОЧЕВОКОНСЕРВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,53 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ЯХІЄВ Адам Михайлович
УДК 334.012.56-06.047.42
ОРГАНІЗАЦІЯ ПЛАНУВАННЯ
В ПЛОДООВОЧЕВОКОНСЕРВНИХ
ПІДПРИЄМСТВАХ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Подільському державному аграрно-технічному універ-ситеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Бабанін Валерій Веніамінович,
Подільський державний аграрно-технічний
університет Міністерства аграрної політики
України, завідувач кафедри економіки підприємств
 
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Заїнчковський Анатолій Олександрович,
Національний університет харчових технологій
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки і права
кандидат економічних наук
Шпикуляк Олександр Григорович,
Національний науковий центр “
Інститут аграрної економіки” УААН,
старший науковий співробітник
відділу підприємництва
 
Провідна установа: Тернопільський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, м. Тернопіль
Захист відбудеться 24 січня 2006 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.01 в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к. 212.
Автореферат розісланий 23 грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Пулім В.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Планування є однією з важливих традиційних функцій управління економічною діяльністю підприємств. Слід зауважити, що застосування системи планування в агропромисловому виробництві набуло розвитку в основному в період адміністративно-централізованої економіки, коли планування виробництва на підприємствах відображало директивну систему планової діяльності на державному і галузевому рівнях. У результаті ліквідації командно-адміністративного механізму управління економікою планування господарської діяльності змістилося з державно-галузевого рівня на рівень виробничо-правових структур.
Нині на підприємствах процес планування реалізується в системі індикативних планів, на основі яких здійснюється організація технологічних операцій, мотивація персоналу, контроль результатів, їх оцінка з точки зору планових показників тощо. Основними ланками недирективної системи є планування виробництва та реалізації продукції. Вектор індикативних планів має спрямовуватись на раціональне використання ресурсного потенціалу підприємства на збільшення обсягів і поліпшення якості виробництва продукції, на ефективну її реалізацію.
У сучасних умовах на підприємствах плодоовочевоконсервної промисловості планування виробничої діяльності повинно відповідати таким вимогам: швидко реагувати на зміни в умовах господарської діяльності з дотриманням мінімального рівня витрат; збереження можливостей коригування плану при змінах цін на сировину, матеріали, інші види ресурсів, що споживаються при змінах реалізаційних цін на продукцію, змінах в технологічних процесах. Плани виробництва і реалізації продукції мають бути пов’язані із забезпеченням матеріально-технічними засобами та кадровим потенціалом. При цьому необхідно враховувати особливості плодоовочевоконсервного виробництва, оскільки на його ефективність впливає ряд організаційних, економічних, технологічних та інших факторів. Крім того, це виробництво за організаційно-технологічним характером пов’язане з певними господарськими структурами по виробництву плодоовочевої сировини, її заготівлі, транспортуванні, зберіганню, що потребує постійної координації їхньої діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ПЛАНУВАННЯ В ПЛОДООВОЧЕВОКОНСЕРВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок