Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ЗВЕДЕННЯ МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КАРКАСІВ У ВИСОТНОМУ ЖИТЛОВОМУ БУДІВНИЦТВІ

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ЗВЕДЕННЯ МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КАРКАСІВ У ВИСОТНОМУ ЖИТЛОВОМУ БУДІВНИЦТВІ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ЗВЕДЕННЯ МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КАРКАСІВ У ВИСОТНОМУ ЖИТЛОВОМУ БУДІВНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,68 KB
Завантажень:
242
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
БАДЕЯН ГАГІК ВАНІКОВИЧ
УДК 693.5:624.012.44
ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ЗВЕДЕННЯ МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КАРКАСІВ
У ВИСОТНОМУ ЖИТЛОВОМУ БУДІВНИЦТВІ
Спеціальність 05.23.08 — Технологія промислового і цивільного будівництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант
Заслужений будівельник України, доктор технічних наук, с.н.с.,
МХІТАРЯН Нвер Мнацаканович,
Голова корпорації “Познякижилбуд”
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Торкатюк Володимир Іванович, професор Харківської державної академії міського господарства;
- доктор технічних наук, професор Дюженко Михайло Георгієвич, професор кафедри механізації будівельних процесів Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури.
- доктор технічних наук, професор Шрейбер Андрій Костянтинович, віце-президент Російської інженерної академії.
Провідна установа – Науково-дослідний інститут будівельного виробництва Держкомітету будівництва, архітектури та житлової політики України, м.Київ.
Захист відбудеться 31.01.2001 р. о 12-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 Київського національного університету
будівництва і архітектури, м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 37
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 37
Автореферат розісланий 28.12.2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д26.056.03, к.т.н., доцент Шебек М.О.
 
Загальна характеристика роботи
Сутність науково-прикладної проблеми, розглянутої в роботі, полягає в розробці технологічних основ монолітного каркасного висотного житлового будівництва. Рішення здійснюється на основі системного підходу і полягає в розробці цілісної, відкритої, організованої технологічної системи, що включає комплекс інноваційних технологічних і організацій-них складових, які охоплюють усі стадії зведення монолітних каркасних ви-сотних житлових будинків. Можливість її реалізації є науковою гіпотезою.
Практичним результатом рішення проблеми є розробка і функціонування технологічної системи монолітного каркасного висотного житлового будівництва.
Сучасний стан технології та організації монолітного домобудівництва в Україні не відповідає світовому рівню. Теоретичні дослідження є недостатніми в області моделювання й оптимізації технологічних систем і практичних рекомендацій з їх функціонування. Це приводить до відсутності обґрунтованих варіантів технологічних рішень, які дозволяють зменшити трудові і фінансові витрати при забезпеченні високої якості продукції.
Значущість проблеми визначається:
1. Масштабністю існуючого монолітного будівництва (до 250 млн. у.о. в рік для Києва і Москви), через що впровадження комплексу інноваційних заходів дозволяє одержати істотний ефект.
2. Існуючою і прогнозованою на тривалу перспективу тенденцією збільшення частки монолітного житлового будівництва. Вона обумовлена економічними реформами, що приводять до диференціації ринку житла і появи потреби в розробці нестандартних і поліпшених архітектурних і об'ємно-планувальних рішень. У таких умовах перевага монолітних технологій – можливість створення різноманітних форм і гнучких рішень – здобуває вирішального значення. Це ж відноситься і до будівництва унікальних суспільних споруд.
3. Відносно низкою потребою в індустріальній базі. Скорочення обсягу первинних капіталовкладень, що випливає звідси, важливо і при освоєнні нових територій.
4. Перевагами монолітних конструкцій у сейсмонебезпечних і потерпілих від стихійних лих районах.
5. Значимістю концепції системи, її моделей, методів дослідження, теоретичних положень, стратегії оптимізації, деяких прикладних рекомендацій для інших технологічних систем будівництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ЗВЕДЕННЯ МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КАРКАСІВ У ВИСОТНОМУ ЖИТЛОВОМУ БУДІВНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок