Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ЕКСТРУЗІЇ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ ЗІ СПІНЮЮЧИМИ НАПОВНЮВАЧАМИ

МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ЕКСТРУЗІЇ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ ЗІ СПІНЮЮЧИМИ НАПОВНЮВАЧАМИ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ЕКСТРУЗІЇ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ ЗІ СПІНЮЮЧИМИ НАПОВНЮВАЧАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,78 KB
Завантажень:
200
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Лукашова Вікторія Володимирівна
УДК 678.027.3
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ЕКСТРУЗІЇ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ
ЗІ СПІНЮЮЧИМИ НАПОВНЮВАЧАМИ
05.17.08 – Процеси та обладнання хімічної технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Радченко Леонід Борисович,
Національний технічний університет України “Київський
політехнічний інститут”, професор кафедри машин та апаратів
хімічних і нафтопереробних виробництв
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Пєтухов Аркадій Дем’янович,
Національний технічний університет України “
Київський політехнічний інститут”,
професор кафедри хімічної технології композиційних матеріалів
кандидат технічних наук, доцент
Теличкун Володимир Іванович,
Національний університет харчових технологій,
доцент кафедри машин та апаратів харчових виробництв
Захист відбудеться “ 12 ” березня 2008 р. о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.05 у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, просп. Перемоги, ,
корп. , ауд. 209.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, просп. Перемоги, .
Автореферат розісланий “ 08 ” лютого   р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д .002.05,
к.т.н., проф. В.Я. Круглицька


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема ощадливого використання природних сировинних ресурсів для виготовлення синтетичних полімерів пов’язана з впровадженням ресурсо- і енергозберігаючих технологій. Суттєвий внесок у розв’язання цієї проблеми дає створення композиційних полімерів, у яких завдяки добавкам забезпечується необхідний комплекс фізико-механічних властивостей. Можливість економії сировини та зниження собівартості продукції визначає зростання попиту на полімерні композиції зі спінюючими наповнювачами – спінені полімери. За умов зниження загальних витрат, при малій густині і достатній міцності вони мають високі тепло-, електро- та звукоізоляційні властивості, що обумовлює їх застосування майже у всіх сферах життєдіяльності. Оскільки коефіцієнт теплопровідності спіненого поліетилену на порядок нижчий, ніж у ненаповненого поліетилену, цей матеріал широко використовується в якості теплоізоляції. Зокрема, застосування спінених полімерів у будівництві та реконструкції житлових будинків забезпечує заощадження теплоти до 50та зменшує негативний тепловий вплив на навколишнє середовище.
Порівняльний аналіз методів виготовлення спінених полімерів вказує на доцільність їх отримання екструзійним методом, переваги якого полягають у можливості переробки відходів виробництв, безперервності процесу, здатності виготовляти вироби із заданими властивостями.
Відмінність екструзії спінених полімерів полягає у необхідності створення умов для введення спінюючого наповнювача, який разом із розплавом полімеру утворює в каналі екструдера гетерогенну систему. Експериментальний підбір режимів переробки таких матеріалів та визначення геометрії робочих органів екструдера потребує значних матеріальних витрат, тому важливого значення набуває моделювання процесу екструзії спінених полімерів з метою пошуку раціональних енерго- та ресурсовитрат, режимів переробки та конструктивних параметрів екструдера.
Існуючі моделі переробки матеріалів у одночерв’ячному екструдері задовільно описують процес екструзії для звичайних полімерів, проте для переробки композицій зі спінюючими наповнювачами вони неприйнятні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ЕКСТРУЗІЇ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ ЗІ СПІНЮЮЧИМИ НАПОВНЮВАЧАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок