Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ, ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ СУЧАСНОЇ МАЛЯРІЇ В УМОВАХ АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ, ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ СУЧАСНОЇ МАЛЯРІЇ В УМОВАХ АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Назва:
ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ, ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ СУЧАСНОЇ МАЛЯРІЇ В УМОВАХ АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,77 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Академія медичних наук України
ІНСТИТУТ ЕПІДЕМІОЛОГІЇ Й ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ
іМ. Л.В. ГРОМАШЕВСьКОГО
Гусейнов Ельчин Мамед огли
 
УДК: 616.936 – 07 – 08
ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ, ЛІКУВАННЯ ТА
ПРОФІЛАКТИКИ СУЧАСНОЇ МАЛЯРІЇ В
УМОВАХ АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
 
14.01.13 -інфекційні хвороби
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
 

Київ 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному медичному університеті, м.Київ, Україна
Науковий керівник - кандидат медичних наук, доцент
Корчинский Микола Чеславович,
Національний медичний університет
доцент кафедри інфекційних хвороб
Офіційні опоненти:
Доктор медичних наук, зав.кафедрою
інфекційних хвороб Харківської медичної
академії післядипломної освіти
професор Малий В.П.
кандидат медичних наук, зав.курсом
інфекційних хвороб Української військової
медичної академії
професор Городецький М.М.
Провідна установа: Одеський державний медичний університет
Захист відбудеться “22 ” квітня 2004 р. у 11 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.614.01 при інституті епідеміології й інфекційних хвороб ім.Л.В.Громашевського за адресою: 03015, Київ-15, вул.Січневого повстання, 23.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці інституту епідеміології й інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського за адресою: 03038, Київ-38, узвіз Протасів яр, 4
Автореферат розісланий “22 ” 03 2004 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради
кандидат медичних наук В.В.Кононенко
 
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Проблема малярії vivax, що вважалася вирішеною в багатьох країнах світу в 90-х роках ХХ ст. знову постала з усією гостротою, коли в країнах, що утворилися з СРСР, Туреччині, Ірані, Іраці виникли масові епідемічні спалахи малярії vivax. Малярія з місцевим передаванням виникла навіть у тих країнах, які давно вважалися територіями, що вільні від цього захворювання (Сабатинелли Г.,2000). Навколо України утворилося кільце країн, ендемічних з малярії vivax: Болгарія, Туреччина, Грузія, Азербайджан, Вірменія і Росія (Сабатинелли Г., 2000, Баранова і соавт., 2000). Це зробило малярію vivax надзвичайно актуальною і для України, тим більше, що вже десятки років не проводилися активні протималярійні заходи, а 46,7% водойм у країні є анафілогенними (Возианова Ж.И., Шкурба А.В., 2000). Знову з усією гостротою постала проблема ранньої діагностики, лікування та профілактики цього захворювання. Виявилося, що багато років забуття призвели до того, що дослідження, присвячені малярії vivax, стали одиничними, сучасний перебіг є невідомим.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Частина роботи виконана в рамках програми боротьби з малярією в Республіці Азербайджан.
Мета роботи. Вивчення деяких епідеміологічних і клінічних особливостей перебігу, удосконалення лікування, ранньої діагностики малярії vivax у сучасних умовах Республіки Азербайджан.
Відповідно до мети були поставлені наступні завдання.
1.
Визначити особливості клінічного перебігу, діагностики малярії в умовах епідемічної захворюваності в неімунній популяції Азербайджану.
2.
Виявити епідеміологічні особливості, особливості клінічного перебігу і лабораторних показників у хворих на малярію, у тому числі з тривалою і короткою інкубацією.
3.
Розробити об'єктивні клінічні та лабораторні критерії ранньої діагностики малярії в умовах епідемічної захворюваності в Азербайджані.
4.
Вивчити ефективність традиційно застосовуваного лікування і профілактики найближчих рецидивів vivax малярії в сучасних умовах Азербайджану з метою можливої корекції доз і схем застосування препаратів.
Об'єкт дослідження: хворі на первинну малярію vivax.
Предмет дослідження: перебіг первинної vivax малярії, частота її клінічних форм за тяжкістю форм, клінічні прояви і лабораторні показники, ефективність лікування. Чутливість малярійного плазмодія до основного препарату – хлорохіну (делагілу).
Методи дослідження: клінічні, паразитологічні, біохімічні, статистичні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ, ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ СУЧАСНОЇ МАЛЯРІЇ В УМОВАХ АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок