Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ГАЛУЗЕВОЇ СТРУКТУРИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ ЙОГО РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ

УДОСКОНАЛЕННЯ ГАЛУЗЕВОЇ СТРУКТУРИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ ЙОГО РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ГАЛУЗЕВОЇ СТРУКТУРИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ ЙОГО РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,12 KB
Завантажень:
409
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.В. ДОКУЧАЄВА
Статівка Наталія валеріївна
УДК 631.14:631.15.001.7
УДОСКОНАЛЕННЯ ГАЛУЗЕВОЇ СТРУКТУРИ
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА
В УМОВАХ ЙОГО РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ
Спеціальність 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківському національному аграрному університеті
ім. В.В. Докучаєва Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Шиян Віктор Йосипович,
Харківський національний аграрний університет
ім. В.В. Докучаєва, завідувач кафедри економіки сільського господарства
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Перебийніс Василь Іванович,
Полтавська державна аграрна академія,
завідувач кафедри менеджменту
кандидат економічних наук, старший
науковий співробітник
Глущенко Дмитро Петрович,
Інститут тваринництва УААН,
провідний науковий співробітник лабораторії
економіки і організації виробництва продуктів
тваринництва та маркетингу
Провідна установа: Інститут аграрної економіки УААН, відділення соціально-економічних проблем села, м. Київ
Захист відбудеться 11.06.2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, м. Харків, п/в “Комуніст -1”, навчальне містечко ХНАУ, корп. 1, к.213.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, м.Харків,. п/в “Комуніст - 1”, навчальне містечко ХНАУ, корп. 1.
Автореферат розісланий 07.05.2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої А.В. Македонський
вченої ради
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одне з фундаментальних положень економічної науки полягає в тому, що успішне функціонування економічної системи можливе лише за умови досягнення рівноваги між елементами, які її складають. У зв’язку з цим все більшої гостроти набуває проблема визначення таких пропорцій у галузевій структурі сільського господарства, які б, з одного боку, забезпечували ефективне використання аграрного ресурсного потенціалу при одночасній екологізації виробництва та досягнення конкурентоздатності продукції на внутрішньому та світовому ринках, з іншого, враховували реальні можливості виходу на ці ринки та їх потенційну місткість. Важливе місце у вирішенні цієї проблеми належить удосконаленню спеціалізації й оптимізації галузевої структури сільського господарства.
Пов’язані з цим проблеми завжди привертали підвищену увагу дослідників аграрної економіки. Формування та подальший розвиток теорії спеціалізації пов’язані з іменами вчених-фундаторів цього напряму аграрної економічної науки – М.П. Александровим, В.Я. Амбросовим, В.Г. Андрійчуком, М.В. Васильєвим, Д.Ф. Вермелем, Л.В. Канторовичем, С.Г. Колєснєвим, М.Д. Кондратьєвим, О.В.Крисальним, С.Й. Кутіковим, І.І. Лукіновим, В.С. Нємчиновим, К.П. Оболєнським, О.М. Онищенком, П.Т. Саблуком, К.Г. Телешеком, О.В. Чаяновим та ін. Ґрунтовні дослідження з проблем оптимізації виробничої структури та спеціалізації сільськогосподарських підприємств, формування кооперованих та інтегрованих аграрних і агропромислових систем проводили Г.О. Ан-друсенко, Л.М. Анічин, М.Є. Браславець, Р.Г. Кравченко, В.В. Милосердов, В.Г. Рижков, В.Д. Савченко та інші дослідники. Обґрунтування перспективних форм господарювання та розмірів підприємств АПК, організації виробництва, становлення внутрішньогосподарських відносин в аграрному секторі в умовах поглиблення спеціалізації відображено в наукових працях М.Й. Дем’яненка, В.І. Криворучка, Б.Я. Кузняка, А.В. Македонського, Б.Я. Маліка, В.П. Мартьянова, В.Я. Месель-Веселяка, В.О. Муковоза, С.К. Орловської, П.М. Семіусова, М.Ф. Соловйова, В.Й. Шияна, В.В. Юрчишина та інших дослідників. Міжгалузеві відносини в АПК досліджували П.П. Борщевський, М.Ю. Коденська та інші вчені.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ГАЛУЗЕВОЇ СТРУКТУРИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ ЙОГО РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок