Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ТА ПРОМИСЛОВОЇ ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА У ЛЬВІВСЬКОМУ РЕГІОНІ

РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ТА ПРОМИСЛОВОЇ ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА У ЛЬВІВСЬКОМУ РЕГІОНІ

Назва:
РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ТА ПРОМИСЛОВОЇ ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА У ЛЬВІВСЬКОМУ РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,49 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ПАСТЕРНАК Христина Іванівна
УДК 631.1[636.2:637.1]
РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ТА ПРОМИСЛОВОЇ ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА У ЛЬВІВСЬКОМУ РЕГІОНІ
08.00.03 – економіка та управління національним господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Миколаїв – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор,
заслужений працівник народної освіти України
БРИК Михайло Васильович,
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій
імені С.З. Гжицького, завідувач кафедри історії України та економічної теорії
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
ЯЦЕНКО Володимир Микитович,
Черкаський державний технологічний університет, проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку, завідувач кафедри бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
КОРЖИНСЬКИЙ Михайло Пахомович,
Національний науковий центр “Інститут аграрної економіки”, провідний науковий співробітник
Захист відбудеться “18” квітня 2008 р. о 1300 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.806.01 у Миколаївському державному аграрному університеті за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Паризької Комуни, 9, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Миколаївського державного аграрного університету за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Карпенка, 73.
Автореферат розісланий “17” березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Ф. Клочан
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У структурі продовольчих ресурсів України молоко і молочні продукти традиційно займають важливе місце, що зумовлюється їх особливими харчовими цінностями та високим засвоюванням людським організмом. В процесі історичного розвитку суспільного поділу праці і поглиблення спеціалізації аграрного виробництва скотарство набуло провідного значення серед тваринницьких галузей. Тут здійснюється виробництво важливих продуктів харчування – молока і м’яса великої рогатої худоби.
Виробництво молока в Україні в структурі товарної продукції тваринницьких галузей посідає провідне місце. Проте, внаслідок кризових явищ, які охопили всі галузі аграрного виробництва, і які набули особливо руйнівного характеру в скотарстві, значно скоротилось поголів’я молочного стада, істотно знизились обсяги виробництва молочної сировини, що стало причиною різкого зменшення випуску молочних продуктів підприємствами переробної промисловості.
Внаслідок глибоких соціально-економічних перетворень на селі, створення нових організаційно-правових структур на засадах приватної власності на засоби виробництва і землю, відбулось зосередження переважної більшості корів у господарствах населення, що створило певні організаційно-економічні складнощі щодо відтворення маточного стада, виробництва і формування ринку молока та молочних продуктів. В цих умовах особливо актуальним є забезпечення конкурентоспроможного виробництва молока в господарствах населення на основі їх кооперації та інтеграції з підприємствами переробної промисловості.
Це слугувало підставою для вибору теми дисертаційного дослідження і об’єкта, яким є Львівський регіон, де розвиток молочного скотарства займає провідне значення. Проблема нарощування контролю промислового виробництва молока, підвищення ефективності галузі на часі наукових досліджень у ряді наукових установ та навчальних закладів, зокрема в Науковому національному центрі “Інститут аграрної економіки” (Бойко В.І., Данилевська О.Є., Крисальний О.В., Козак О.А., Коржинський М.П.), Черкаському державному технологічному університеті (Яценко В.М.), Національному аграрному університеті (Ільчук М.М.), Національному університеті харчових технологій (Мостенська Т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ТА ПРОМИСЛОВОЇ ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА У ЛЬВІВСЬКОМУ РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок