Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЕМОДИНАМІЧНІ ПОРУШЕННЯ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРИ АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ РЕКОНСТРУКТИВНИХ ОПЕРАЦІЙ НА АОРТІ ТА АРТЕРІЯХ НИЖНІХ КІНЦІВОК

ГЕМОДИНАМІЧНІ ПОРУШЕННЯ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРИ АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ РЕКОНСТРУКТИВНИХ ОПЕРАЦІЙ НА АОРТІ ТА АРТЕРІЯХ НИЖНІХ КІНЦІВОК

Назва:
ГЕМОДИНАМІЧНІ ПОРУШЕННЯ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРИ АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ РЕКОНСТРУКТИВНИХ ОПЕРАЦІЙ НА АОРТІ ТА АРТЕРІЯХ НИЖНІХ КІНЦІВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,35 KB
Завантажень:
377
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДЕРЖАВНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ
ЗАЙЧЕНКО ПЕТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 616.13+616.132]-004.6-005-089.5
ГЕМОДИНАМІЧНІ ПОРУШЕННЯ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ
ПРИ АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ РЕКОНСТРУКТИВНИХ ОПЕРАЦІЙ НА АОРТІ
ТА АРТЕРІЯХ НИЖНІХ КІНЦІВОК
14.01.30 - анестезіологія та інтенсивна терапія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Дніпропетровськ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті хірургії та трансплантології АМН України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Зубков Віктор Іванович,
Українська Військово-медична академія,
професор кафедри анестезіології та реанімації.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Гриценко Сергій Миколайович,
Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії;
доктор медичних наук, професор
Курапов Євген Петрович,
Донецький державний медичний університет
ім М.Горького МОЗ України, професор по курсу анестезіології та реаніматології кафедри загальної хірургії №1.
Провідна установа: Харківський державний медичний університет МОЗ України, кафедра медицини невідкладних станів та анестезіології.
Захист відбудеться 21.10. 2005 року о_13__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.601.01 у Дніпропетровській державній медичній академії (49027, м. Дніпропетровськ, Жовтнева пл., 4).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровської державної медичної академії (49044, м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 9).
Автореферат розісланий 19.09.2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук Ю.Ю. Кобеляцький
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Атеросклероз як системне захворювання вражає практично всі судинні басейни та більш ніж у 95% випадків є причиною облітерації артерій нижніх кінцівок (Белов Ю.В. с соавт., 1996; Ващенко М.А., 1999; Hiatt W.R., 2002). Лікування пацієнтів з атеросклеротичними враженнями складається з фармакологічної терапії ішемії нижніх кінцівок, хірургічного усунення оклюзійно-стенотичних вражень та зниження ризику серцево-судинних ускладнень, які досягають 20,5%, шляхом використання фармакологічної підтримки (Сухарев І.І., 1997; Goldman L., 2001; Eagle K.A., 2002). Рандомізованими клінічними дослідженнями останніх років, у тому числі МЕТА АНАЛІЗУ 2002 року, що охопив більше ніж 200 тисяч спостережень, продемонстровано, що лікування гіпертонії препаратами першої лінії сприяло зниженню летальності від інфаркту міокарда та ішемічного інсульту на 33% (Brit. Med. Gournal, 2002).
У даний час залишаються невивченими питання впливу артеріального тиску, що знижується, на стан регіонарного кровотоку в басейні оклюзованих судин, можливих гемодинамічних змін при поєднанні із препаратами для загального знеболювання, інфузійно-трансфузійної терапії та інших сторін багатокомпонентної фармакологічної терапії (матеріали Міжнародного трансатлантичного консенсусу, 2000). Потрібні додаткові уточнення застосування епідуральної анестезії при реконструктивних операціях на судинах нижніх кінцівок через десимпатизацію в зоні анестезії, як можливого механізму шунтування в басейні оклюзованих судин.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана на базі Інституту хірургії та трансплантології АМН України згідно плану наукових досліджень Інституту. Робота є частиною науково-дослідних робіт: “Вивчити ранні післяопераційні зміни реґіонарної гемодинаміки у хворих із облітеруючим атеросклерозом артерій аорто-стегнового сегменту” (№ державної реєстрації 0102U000905); ИН.14.08.03.14.03 “Розробити оптимальні методи анестезіологічного забезпечення на етапах хірургічного лікування хворих з аневризмами абдомінального відділу аорти” (№ державної реєстрації 0102U003029).
Мета дослідження: Поліпшення результатів хірургічного лікування оклюзійних вражень судин нижніх кінцівок у хворих з ішемічною хворобою серця та гіпертонічною хворобою шляхом розробки диференційованої патогенетично обґрунтованої периопераційної терапії й раціонального знеболювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ГЕМОДИНАМІЧНІ ПОРУШЕННЯ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРИ АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ РЕКОНСТРУКТИВНИХ ОПЕРАЦІЙ НА АОРТІ ТА АРТЕРІЯХ НИЖНІХ КІНЦІВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок