Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕТРОЛОГІЯ МАФІТ-УЛЬТРАМАФІТІВ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ЗОНИ РОЗЛОМІВ

ПЕТРОЛОГІЯ МАФІТ-УЛЬТРАМАФІТІВ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ЗОНИ РОЗЛОМІВ

Назва:
ПЕТРОЛОГІЯ МАФІТ-УЛЬТРАМАФІТІВ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ЗОНИ РОЗЛОМІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,63 KB
Завантажень:
24
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОХІМІЇ, МІНЕРАЛОГІЇ ТА РУДОУТВОРЕННЯ
імені М.П.СЕМЕНЕНКА
Великанова Ольга Юріївна
552.1 + 552.2 (477)
ПЕТРОЛОГІЯ МАФІТ-УЛЬТРАМАФІТІВ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ЗОНИ РОЗЛОМІВ
Спеціальність 04.00.08 – петрологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П.Семененка Національної Академії наук України.
Науковий керівник – доктор геолого-мінералогічних наук, професор, Щербаков Ігор Борисович, Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П.Семененка НАН України,
– доктор геолого-мінералогічних наук, головний науковий співробітник, Кривдік Степан Григорович, Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П.Семененка НАН України, завідувач відділу петрології
Офіційні опоненти: –
доктор геологічних наук, Артеменко Геннадій Володимирович, Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П.Семененка НАН України, завідувач відділу геології та хроностратиграфії докембрію;–
кандидат геологічних наук, Митрохин Олександр Валерійович, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, доцент кафедри мінералогії, геохімії і петрографії.
Захист відбудеться “11 “червня 2008 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.203.01 в конференцзалі Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України. Адреса: 03680, м. Київ, пр. Палладіна, 34.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України, м. Київ, пр. Палладіна, 34.
Електронна пошта: secretary@igmr.relc.com
Факс: (044) 424-12-70
Автореферат розісланий “6 “травня 2008 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, канд. геол. Наук М.О. Донський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертації. У зв’язку зі зростанням потреб сучасної промисловості на Ni, Co, Cr, Cu, Pt і інші кольорові та благородні метали, які генетично і просторово пов’язані з ультраосновними та основними породами, є досить актуальним детальне дослідження мафіт-ультрамафітових комплексів, розвинутих у межах Девладівської регіональної зони розломів.
Дослідження речовинного складу, металоносності та умов формування мафіт-ультрамафітів, зіставлення з аналогічними утвореннями в інших регіонах, дозволяє визначити їх петрологічні особливості та прогнозну оцінку на корисні копалини.
Зв’язок роботи з науковими програмами та темами. Дослідження мафітів і ультрамафітів Девладівської зони проводилися в рамках наукових тематик, які виконувались відділом петрології ІГМР ім. М.П.Семененка НАН України. Автор брала участь у роботі за темами «Петрологія архейських чарнокитів та ендербітів Українського щита» (№ 0102U000536), «Розробка петрологічних та геохімічних критеріїв прогнозування і пошуків ільменітових та апатитових руд» (№ 0106U011302).
Мета роботи: за допомогою як традиційних, так і сучасних методів провести дослідження речовинного складу та походження мафіт-ультрамафітових утворень Девладівської регіональної зони розломів.
Головні завдання досліджень: провести комплексне дослідження мафіт-ультрамафітових комплексів, виявити їх головні петрологічні та геохімічні особливості, оцінити рудно-геохімічну спеціалізацію.
Об’єкт дослідження – масиви ультраосновних і основних порід Девладівської регіональної зони розломів.
Предмет дослідження – петрологія, геохімія і петрогенезис основних та ультраосновних порід і пов’язані з ними рудопрояви.
Фактичний матеріал та методи дослідження. В основу дисертації покладені результати досліджень наявного кам’яного матеріалу, аналіз літературних та фондових джерел. У своїх дослідженнях автор використовувала як традиційні методи петрографії та мінералогії, так і найновіші сучасні – ICP-MS, РФА. Під час роботи було вивчено 1000 шліфів, 250 аншліфів та поліровок, 150 протолочок, оброблені результати більше ніж 600 спектральних аналізів, понад 300 хімічних аналізів порід і мінералів, а також результатів аналізу ICP-MS, РФА та мікрозондових визначень мінералів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПЕТРОЛОГІЯ МАФІТ-УЛЬТРАМАФІТІВ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ЗОНИ РОЗЛОМІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок