Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПІЗНЬОГО ГЕСТОЗУ У ЖІНОК З ДІАБЕТИЧНИМИ АНГІОПАТІЯМИ

ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПІЗНЬОГО ГЕСТОЗУ У ЖІНОК З ДІАБЕТИЧНИМИ АНГІОПАТІЯМИ / сторінка 2

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПІЗНЬОГО ГЕСТОЗУ У ЖІНОК З ДІАБЕТИЧНИМИ АНГІОПАТІЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,77 KB
Завантажень:
202
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Не розроблено основні принципи впливу на адаптаційні механізми в ранні терміни гестації з метою попередження розвитку пізнього гестозу у вагітних з діабетичними ангіопатіями.
Помітне переважання в клінічній картині пізнього гестозу, який виник на фоні діабетичних ангіопатій, порушень з боку судинної системи може бути наслідком недосконалості компенсаторно-пристосувальних механізмів, пов’язаної з неадекватними змінами функцій основних систем адаптації.
Виходячи з цього, певний теоретичний і практичний інтерес становить вивчення функціонального стану таких систем адаптації, як симпато-адре-на-ло-ва, простагландинів та серотонінергічна, а також визначення ролі їх порушень у виникненні та перебігу пізнього гестозу на фоні діабетичних ангіопатій. Можна сподіватися, що чітке уявлення про деякі механізми формування адаптаційних реакцій при пізньому гестозі у вагітних з діабетичними ангіопатіями дозволить розкрити невідомі ланки патогенезу перинатальних втрат у таких хворих і обгрунтувати необхідні лікувально-профілактичні заходи щодо їх попередження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація є фрагментом комплексної планової НДР “Розробити критерії для прогнозу розвитку та ступеня тяжкості пізнього гестозу, диференційовані схеми його попередження та лікування при цукровому діабеті” у відповідності з планом науково-дослідних робіт ІПАГ АМН України (№ державної реєстрації 01.99 № 000316).
Мета дослідження. Знизити перинатальну захворюваність і смертність при цукровому діабеті шляхом удосконалення методів профілактики та лікування пізнього гестозу на основі корекції порушень функціонального стану системи проста-гландинів та біогенних амінів.
Задачі дослідження:
1.
Визначити частоту і особливості перебігу пізніх гестозів у хворих на цукровий діабет та результати вагітності у них.
2.
Вивчити особливості функціонального стану системи простагландинів та біогенних амінів при пізніх гестозах, поєднаних з діабетичними ангіопатіями, враховуючи ступінь тяжкості прееклампсії, поширеність судинних ускладнень цукрового діабету та наявність багатоводдя.
3.
Встановити роль порушень у системі простагландинів та біогенних амінів у виникненні та перебігу прееклампсії на фоні діабетичних ангіопатій.
4.
Визначити особливості гормональної функції фето-плацентарного комплек-су при пізніх гестозах у хворих на цукровий діабет з урахуванням наявності ангіопатій та багатоводдя.
5.
Розробити патогенетично обгрунтований комплекс лікувально-профілактичних заходів для вагітних з цукровим діабетом, спрямованих на попередження розвитку пізнього гестозу, його лікування та зниження перинатальної захворюваності і смертності. Вивчити ефективність рекомендованого комплексу.
Об’єкт дослідження – вагітність у хворих з діабетичними ангіопатіями.
Предмет дослідження – прееклампсія, механізми її розвитку, шляхи попередження та лікування у вагітних з діабетичними ангіопатіями.
Методи дослідження. В процесі виконання роботи використано такі методи дослідження: клініко-статистичний (визначено частоту та особливості перебігу пізнього гестозу, а також результати вагітності у хворих на цукровий діабет); радіоімунологічний (визначено рівні простагландинів Е2, F2?, тромбоксану, простацикліну, хоріонічного соматомамотропіну, прогестерону та естрадіолу-17? в крові); флюорометричний (визначено рівні серотоніну в крові, ДОФА, дофаміну, норадреналіну та адреналіну в сечі); біохімічний (визначено рівень естріолу в сечі).
Наукова новизна одержаних результатів. Вперше встановлено особливості функціонального стану системи простагландинів, серотонінергічної та симпато-адреналової систем у вагітних з пізнім гестозом у залежності від розповсюдженості та тяжкості діабетичних ангіопатій і наявності багатоводдя. Визначено спільні патогенетичні ланки розвитку пізнього гестозу і діабетичних ангіопатій у вагітних та показано зв’язок порушень в системах простагландинів і біогенних амінів з частотою розвитку гіпертензивних форм пізнього гестозу, ступенем його тяжкості та характером перебігу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПІЗНЬОГО ГЕСТОЗУ У ЖІНОК З ДІАБЕТИЧНИМИ АНГІОПАТІЯМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок