Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,17 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА
МАМОТЕНКО ДАР’Я ЮРІЇВНА
УДК 658.152
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація
та управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії
Міністерства освіти і науки України (м. Запоріжжя).
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Павлов Іван Дмитрович,
Запорізька державна інженерна академія,
завідувач кафедри промислового та цивільного
будівництва
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кірнос Володимир Михайлович,
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури,
завідувач кафедри планування
та організації виробництва
 
кандидат економічних наук,
Мельникова Марина Віталіївна,
Інститут економіки промисловості НАН України,
ст. наук. співр. відділу проблем регіональної
економіки
Провідна установа: Донецький національний університет,
кафедра економіки підприємства
Міністерство освіти і науки України,
м. Донецьк
Захист відбудеться “_30_”_січня___2004 р. о _15.00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.120.01 у Дніпропетровському університеті економіки та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського університету економіки та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
Автореферат розісланий “_29__”___грудня____2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаповал В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення в Україні ринкового господарства супроводжується якісними перетвореннями економічних відносин, які обумовлюють зміну характеру взаємодії окремих елементів і учасників процесів відтворення суспільного продукту, висувають нові вимоги до системи управління такими процесами і, зокрема інвестиціями, як одним з визначальних чинників відтворення. Формування такої системи нерозривно пов’язане з удосконаленням методів управління інвестиційними процесами з урахуванням інтересів їх учасників і характеру економічних відносин, що складаються між ними. У цих умовах набуває особливого значення координація інвестиційного процесу на підприємстві. Здатність підприємства організовувати прискорене виконання інвестиційного проекту є одним з головних показників його конкурентоспроможності. Наукові дослідження у сфері інвестиційного проектування дозволяють проводити різнобічний аналіз і обґрунтований вибір організаційно-технологічних рішень для знаходження оптимального варіанту реалізації інвестиційного проекту. Необхідно відзначити, що в застосовуваному сьогодні інструментарії взаємозв'язок таких категорій, як “часвартістьризик”, врахований недостатньо повно, в результаті чого він не забезпечує науково обґрунтованого вирішення основних завдань інвестиційного проектування і знижує вірогідність показників інвестиційного проекту. У зв'язку з цим практика інвестиційного проектування потребує адекватного економічного інструментарію, який дозволив би більш ефективно використовувати науковий потенціал, і тому подальший розвиток інструментів інвестиційного проектування набуває особливої актуальності.
Теоретичну і практичну розробку питань, пов'язаних з інвестуванням у проекти підприємств, відображено в роботах багатьох вітчизняних і закордонних економістів: К.А. Антанавічуса, В. Беренса, І.А. Бланка, В.І. Глазунова, О.А. Гусакова, Н.В. Ігошина, В.М. Кірноса, В.С. Михайлова, І.Д. Павлова, П.С. Рогожина, В.А. Ткаченка, Р.Б. Тяна, Т.Н. Цая, В.З. Черняка, В.Д. Шапіро, В.Я. Шевчука та ін. Незважаючи на високий рівень професіоналізму названих авторів, ще існує широкий комплекс проблем щодо удосконалення управління інвестиційними проектами на підприємстві.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрямок наукових досліджень реалізовано згідно з планами наукових досліджень Запорізької державної інженерної академії за темами:
– “Методи і моделі системи організації управління будівельними проектами на передінвестиційній стадії їх реалізації” (номер державної реєстрації 0199U003975), де безпосередньо автором запропоновано алгоритм та технологію розв’язання задачі реалізації проектів в заданий строк;
– “Розробка моделей управління проектами, вибір та оцінка альтернатив реалізації проектів методами імітаційного моделювання” (номер державної реєстрації 0101U007514), де автором запропоновано модель прийняття ефективних рішень при реалізації інвестиційних проектів в умовах невизначеності та ризику.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок