Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИФЕРЕНЦІЙНІ КРИТЕРІЇ ДІАГНОСТИКИ ДОБРОЯКІСНИХ ТА ЗЛОЯКІСНИХ ПУХЛИН ЯЄЧНИКІВ

ДИФЕРЕНЦІЙНІ КРИТЕРІЇ ДІАГНОСТИКИ ДОБРОЯКІСНИХ ТА ЗЛОЯКІСНИХ ПУХЛИН ЯЄЧНИКІВ

Назва:
ДИФЕРЕНЦІЙНІ КРИТЕРІЇ ДІАГНОСТИКИ ДОБРОЯКІСНИХ ТА ЗЛОЯКІСНИХ ПУХЛИН ЯЄЧНИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,84 KB
Завантажень:
462
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ І.Я. ГОРБАЧЕВСЬКОГО
САІДІ СУХАЕЛЬ БЕН МУХАМЕД
УДК 618.11-006-07
ДИФЕРЕНЦІЙНІ КРИТЕРІЇ ДІАГНОСТИКИ ДОБРОЯКІСНИХ
ТА ЗЛОЯКІСНИХ ПУХЛИН ЯЄЧНИКІВ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Тернопіль - 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Буковинському державному медичному університеті МОЗ України
Науковий керівник - | кандидат медичних наук, доцент
Пересунько Олександр Петрович
Буковинський державний медичний університет, доцент кафедри онкології, променевої діагностики та променевої терапії
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Жиляєв Микола Іванович, Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України, професор кафедри акушерства та гінекології;
доктор медичних наук, доцент Лакатош Володимир Павлович,
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, професор кафедри акушерства та гінекології №1
Провідна установа: Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології № 1.
Захист дисертації відбудеться 8 лютого 2006 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.601.02. у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського МОЗ України (46001, м. Тернопіль, майдан Волі,1).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільського державного медичного уні-верситету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України (46001, м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 8)
Автореферат розісланий 29 грудня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук, доцент Павлишин Г.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Пухлини яєчників за частотою виникнення посідають одне з провідних місць серед усіх захворювань органів репродуктивної системи у жінок. За останні 15 років частота цієї патології серед пухлин статевих органів зросла з 6,0-11,6 % до 19,0-25,4 % (В.Ф. Нагорна, 1989; В.М. Запорожан, 2004). Злоякісні пухлини яєчників, які частіше виникають із попередніх доброякісних утворень, приблизно в 70 % випадків, виявляються в ІІІ-ІV стадіях захворювання. Це різко знижує ефективність лікування й приводить до того, що в структурі смертності від онкогінекологічних захворювань рак яєчників посідає перше місце (Е.В. Коханевич, 2001; Б.М. Венцківський, 2002).
Відсутність достовірних методів діагностики пухлин яєчників та відносна необ’єктивність існуючих, призводить до того, що помилковий діагноз раку яєчників складає 53,0 % у акушер-гінекологів, а при звертанні жінок до терапевта досягає 82,6(А.А. Зелинский, 1999). Причина цих недоліків діагностики пухлин яєчників пов'язана також із тривалим безсимптомним перебігом захворювання і труднощами диференціації навіть при використанні всіх існуючих клінічних методів.
Методи, які найчастіше використовуються на сьогоднішній день (УЗД, сироватковий маркер СА-125, цитологія вмісту дугласового заглиблення) доводять свою малоінформативність у диференційній діагностиці пухлин яєчників. Навіть інтраопераційне гістологічне дослідження не є абсолютно достовірним через велику кількість діагностичних помилок (В.Ф. Нагорна, 2000; В.Г. Марічереда, 2002; В.И. Кулаков, 2003; В.М. Запорожан, 2004).
У зв'язку з нездатністю існуючих методів забезпечити надійну диференційну діагностику пухлин яєчників надзвичайно актуальним є пошук принципово нових методів, які, будучи застосовані ізольовано або в комплексі з іншими, дозволили б підвищити надійність діагностики пухлин яєчників.
На сьогоднішній день інтерес дослідників викликає вивчення про - і антиоксидантної системи в організмі людини, яка відіграє важливу роль у патогенезі та перебігу запальних процесів, жіночих статевих органів [М.І. Жиляєв, 1997]. Показники про- і антиоксидантної системи широко вивчаються в різних областях наукової медицини, у тому числі, у сфері розробки нових діагностичних технологій (І.Ф. Мещишен, 1998).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДИФЕРЕНЦІЙНІ КРИТЕРІЇ ДІАГНОСТИКИ ДОБРОЯКІСНИХ ТА ЗЛОЯКІСНИХ ПУХЛИН ЯЄЧНИКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок