Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗБАГАЧУВАНІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЧНА ТИПІЗАЦІЯ ЗОЛОТОВМІСНИХ РУД УКРАЇНИ

ЗБАГАЧУВАНІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЧНА ТИПІЗАЦІЯ ЗОЛОТОВМІСНИХ РУД УКРАЇНИ

Назва:
ЗБАГАЧУВАНІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЧНА ТИПІЗАЦІЯ ЗОЛОТОВМІСНИХ РУД УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,92 KB
Завантажень:
363
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КРИВОРІЗЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Волобаєв Ігор Валентинович
УДК 622.068
ЗБАГАЧУВАНІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЧНА ТИПІЗАЦІЯ
ЗОЛОТОВМІСНИХ РУД УКРАЇНИ
Спеціальність 05.15.08 – Збагачення корисних копалин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кривий Ріг – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі збагачення корисних копалин Криворізького технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Губін Георгій Вікторович,
Криворізький технічний університету,
завідувач кафедри металургії чорних і кольорових металів та ливарного виробництва
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Бережний Микола Миколайович,
Криворізький технічний університет
завідувач кафедри обробки металів тиском
та металургійного обладнання;
- кандидат технічних наук,
Гаєвий Владислав Валерійович,
Національний гірничий університет
доцент кафедри збагачення корисних копалин.
Провідна установа - ВАТ “Інститут гірничо-хімічної промисловості”, Міністерства промислової політики України, м. Львів.
Захист відбудеться ”29” січня 2003 р. о 10 годині. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д09.052.03 у Криворізькому технічному університеті (50000, м Кривий Ріг Дніпропетровської обл., вул. Пушкіна, 37, ауд.300.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Криворізького технічного університету за адресою: 50000, м Кривий Ріг Дніпропетровської обл., вул. Пушкіна, 37.
Автореферат розісланий “23” грудня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д09.052.03, к.т.н. М.П.Тиханський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Незаперечним є твердження про те, що наявність золотого запасу в державі, особливо із власних родовищ, є надійним гарантом її економічної незалежності. Слід відзначити, що Україна на сьогоднішній день не входить до складу золотовидобувних країн.
Відкриття в Україні родовищ, створення на їхньому ґрунті золотовидобувної промисловості потребує детального вивчення речовинного складу і збагачуваності руд, установлення закономірного зв’язку між ними, виділення технологічних типів, різновидів і сортів. Вирішення завдань, пов’язаних із перспективою розвитку вітчизняної золоторудної бази і раціональним використанням надр, вимагає глибоких геолого-технологічних досліджень родовищ золота і впровадження екологічно чистих технологій переробки цих руд.
Унікальність більшості вітчизняних золоторудних родовищ не дозволяє дібрати повні аналоги за мінерально-петрографічними властивостями та збагачуваністю. Тому технологічна типізація родовищ золота в Україні необхідна для промислового проектування, стабільної й ефективної роботи майбутніх підприємств.
Зв'язок роботи з державними і науковими програмами, планами, темами. Дослідження в рамках дисертаційної роботи здійснювалися автором при виконанні Державної програми “Золото України” на 1996-2005 р., затвердженої Постановою КМУ № 532 від 16.05.1996 р.; Концепції розвитку мінерально-сировинної бази Україні, затвердженої Постановою КМУ №338 від 09.03.1999 р.; науково-дослідної програми “Дослідження проблем мінеральних ресурсів України на 1993-1999 роки”, затвердженої постановою НАНУ № 159 від 17.08.93 р.
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є розробка технологічної типізації золотовмісних руд України за рахунок визначення основних закономірностей впливу на технологію збагачення речовинного складу золотовмісних руд України. Для її досягнення поставлені на вирішенні наступні задачі:
- визначення загально-геологічної позиції родовищ та основних особливостей речовинного складу золотовмісних руд України, що впливають на їх збагачуваність;
- визначення технологічних властивостей золотовмісних руд;
- розробка основних елементів теорії технологічної типізації золотовмісних руд України;
- розробка принципових схем збагачення для виділених технологічних типів і різновидів руд.
Основна ідея роботи полягає у використанні параметрів розкриття і відкриття золота, як домінуючого впливу на розробку технології збагачення руд, характер і величину вкраплення золота, а також наявність його мінералів-носіїв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЗБАГАЧУВАНІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЧНА ТИПІЗАЦІЯ ЗОЛОТОВМІСНИХ РУД УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок