Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРОЦЕСІВ РОЗБИРАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕРМОВПЛИВУ

ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРОЦЕСІВ РОЗБИРАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕРМОВПЛИВУ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРОЦЕСІВ РОЗБИРАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕРМОВПЛИВУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,09 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСІТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"

Коваленко Ігор Віталійович
 
УДК 621.365.1
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРОЦЕСІВ РОЗБИРАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕРМОВПЛИВУ
Спеціальність 05.02.08 – технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі технологій та управління якістю в машинобудуванні в Українській інженерно-педагогічній академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Арпентьєв Борис Михайлович,
Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків)
завідувач кафедри Технологій та управління якістю в машинобудуванні”.
 
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Захаров Микола Володимирович, Сумський національний аграрний університет завідувач кафедри “Експлуатації і ремонту машин ”.
кандидат технічних наук, доцент Оборський Іван Леонідович, Київський національний університет технологій та дизайну, кафедра “Машин легкої промисловості”.
Провідна установа: Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування Державного комітету промислової політики України, м. Харків.
Захист відбудеться 17.03.2005р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.12 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (Харків, вул. Фрунзе, 21).
Автореферат розісланий 12.02.2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пермяков О. А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Умовою ефективного використання машин і устаткування є високий рівень їх технічного обслуговування і ремонту, від якого залежить якість продукції і витрати на виробництво. Несвоєчасність обслуговування і ремонту веде до дострокового виходу з ладу устаткування, що в свою чергу, звичайно, приводить до порушення виробничого циклу. Тому перед ремонтними службами стоїть задача своєчасного, якісного і швидкого відновлення працездатності машин і агрегатів. Це можливо тільки при використанні сучасних технологій і методів організації виробничого процесу, що спираються на відповідну нормативну документацію.
В даний час при виконанні ремонту устаткування номенклатура й обсяг запасних частин і деталей, що поставляються в ремкомплекти, значно зменшилися, а вартість їх зросла. Тому неодмінною умовою розбирання вузлів при ремонті є збереження деталей з'єднань, що розбираються. Так, наприклад, при ремонті колісних пар залізничного транспорту ремкомплект роликових підшипників, що знімаються із шийок вісей, складав 60 – 65 % , тепер він скоротився до 25 – 30 %.
Особливо складні розбирання з'єднань з натягом, якщо вони великогабаритні або по конструкції не дозволяють використовувати механічні знімачі, а так само з'єднань, що, внаслідок важких умов експлуатації, стали нероз'ємними. Розбирання таких з'єднань відбувається з використанням нагрівання. Однак розробки в області застосування найбільш ефективного для розбирання з'єднань індукційного нагрівання носять фрагментарний і дослідний характер.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрямок досліджень зв'язаний з держбюджетною темою ДР № 0102U001859 “Наукові основи створення високоякісних технологій та обладнання з термовпливом в механоскладальному виробництві”, яка виконується в пріоритетному напрямку розвитку науки і техніки “Новітні технології та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості та агропромисловому комплексі” і виконанням госпдоговорів № 02-06, № 02-08 (Попаснянський ВРЗ, м. Попасна), №02-10-2, № 02-10-3 (Стрийський ВРЗ, м. Стрий), № 03-01 (Дарницький ВРЗ), м. Київ.
Мета і задачі дослідження. Мета дисертаційної роботи - розробка продуктивної і зберігаючої технології розбирання з'єднань з натягом з використанням управляємого індукційного нагрівання і надійного устаткування для його реалізації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРОЦЕСІВ РОЗБИРАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕРМОВПЛИВУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок