Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ РОЗПОДІЛУ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ В КОРПОРАТИВНИХ СИСТЕМАХ ВИРОБНИЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

МЕТОДИ РОЗПОДІЛУ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ В КОРПОРАТИВНИХ СИСТЕМАХ ВИРОБНИЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Назва:
МЕТОДИ РОЗПОДІЛУ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ В КОРПОРАТИВНИХ СИСТЕМАХ ВИРОБНИЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,09 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство промислової політики України
Науково-виробнича корпорація
“Київський інститут автоматики”
ОГНЕВА АЛЛА МИКОЛАЇВНА
УДК 681.325
МЕТОДИ РОЗПОДІЛУ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ
В КОРПОРАТИВНИХ СИСТЕМАХ
ВИРОБНИЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Киів – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-виробничій корпорації “Київський інститут автоматики” Міністерства промислової політики України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Козлик Григорій Олександрович, заступник генерального директора Науково-виробничої корпорації “Київський інститут автоматики”.
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор Герасимов Борис Михайлович, професор кафедри АСУ Військового інституту при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України;
- кандидат технічних наук, доцент М’якшило Олена Михайлівна, доцент кафедри інформаційних систем Українського державного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки України.
 
Провідна установа - Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра інформаційних технологій.
Захист відбудеться “29“ вересня 2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.818.01 НВК “Київський інститут автоматики” за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, корп. 1, к.219.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати за адресою; 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, НВК “КІА”, вченому секретарю.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці НВК “Київський інститут автоматики”.
Автореферат розісланий 27.08.2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук Л.П. Тронько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах переходу до ринкових відносин промислові підприємства України переживають зміни в методах і технологіях управління. В управлінні сучасним підприємством виникає необхідність аналізу та вибору пріоритетних стратегічних і тактичних цілей, визначення найкращих шляхів розвитку підприємства. Рішення вказаних задач включає розробку та вдосконалення традиційних автоматизованих систем управління виробництвом, реалізацію сучасних інформаційних технологій розподіленої обробки інформації, економіко- математичних методів прийняття рішень у сукупності з методами штучного інтелекту. В даних умовах виникає проблема розробки принципів і методів побудови корпоративної інформаційно-аналітичної системи (КІАС), що забезпечує повнофункціональне розподілене управління великомасштабним підприємством.
Однією складовою КІАС є система підтримки прийняття рішень (СППР). Досвід використання СППР показує, що ефективність цих систем залежить від наповненості та адекватності баз знань, на основі яких вони організовані. Проведений аналіз стану розвитку технології СППР для економічних застосувань дозволяє дати оцінку рівню робіт і виявити ряд невирішених проблем в області інформатики програмного забезпечення СППР. Впровадження результатів досліджень сприяє створенню науково-обґрунтованої технології створення тематичних сховищ даних (ТСД) і забезпечує реалізацію сучасних інформаційних технологій підтримки прийняття рішень на принципово новому рівні із застосуванням інформаційних ТСД.
В даних умовах склалися сприятливі умови для створення нових те-х--ноло-гій, які за-безпечують швидку роз-робку, впровадження та експлуатацію комп’ютерних корпоративних інформаційно-аналітичних систем (КІАС) та їх розвиток з мі-ні-маль-ни-ми ви-т-ратами. На роль таких технологій претендують гну-чкі мо-бі-льні техно-ло-гії проектування й функці-о-нування інформаційних систем на основі CASE-техноло-гій.
Специфіка функціонування корпоративних інформаційних систем пов'язана з видачею користувачам оперативної і достовірної інформації, що можливо тільки з використанням сучасних обчислювальних засобів, об'єднаних у комп'ютерну локальну мережу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИ РОЗПОДІЛУ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ В КОРПОРАТИВНИХ СИСТЕМАХ ВИРОБНИЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок