Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Назва:
ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,72 KB
Завантажень:
302
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
КАСЬЯНЕНКО ЛЮБОВ МИХАЙЛІВНА
 
УДК 347.73:351.713.078.3](043.3)
ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансового права Національної академії державної податкової служби України Державної податкової адміністрації України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
САВЧЕНКО ЛЕСЯ АНАТОЛІЇВНА,
Національна академія державної податкової служби України, завідувач кафедри фінансового права.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, доцент
ОРЛЮК ОЛЕНА ПАВЛІВНА,
Державний науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Академії правових наук України, заступник директора з наукової роботи;
кандидат юридичних наук, доцент
ЗАВЕРУХА ІРИНА БОГДАНІВНА,
Львівський національний університет імені Івана Франка, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права.
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса
Шевченка Міністерства освіти і науки України, кафедра конституційного та адміністративного права
Захист відбудеться 11.09.2004 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.855.02 у Національній академії державної подат-кової служби України за адресою: вул. Садова, 53, м. Ірпінь, Київська обл., 08201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: вул. К. Маркса, 31, м. Ірпінь, Київська обл., 08201.
Автореферат розісланий 09.08. 2004 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.Г. Забарний


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У державному регулюванні розвитку економіки про-відне місце належить фінансовій політиці держави, умовою реалізації якої виступає державний фінансовий контроль. Подальший розвиток в Україні демократичних тенденцій, здійснення правової та економічної реформ вимагають оптимізації контрольних механізмів.
В умовах проблематичності наповнення бюджетів та державних цільових фондів і, зважаючи на те, що дохідна частина бюджету майже на 70 % складається з податкових надходжень, особливо гостро постає питання контролю за справлянням податків. Провідна роль у вирішенні даної проблеми відводиться саме державній податковій службі, головним завданням якої є здійснення контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю нарахування, повнотою та своєчасністю сплати податків і зборів (обов’язкових платежів).
Актуальність дисертаційного дослідження обумовлюється тими обста-винами, що в Україні організація і здійснення фінансового контролю органами державної податкової служби України (далі – органи ДПС України) перебуває ще на стадії становлення. Потребує удосконалення організаційно-правове забез-пе-чення струк-тур-ної і функціональної побудови органів ДПС України, а отже уточнення ви-значень ряду базових понять, пов’язаних з виконанням ними конт-рольної функції.
На сьогоднішній день практика діяльності органів ДПС вказує на необ-хідність вивчення сутності, змісту контролю, розгляду механізму його проведення.
Актуальність проблем, що розглядаються в дисертації, визначається і зростанням вимог до органів ДПС України, у діяльності яких значне місце посідає контрольна функція.
Для вітчизняної правової науки розробка питань здійснення фінансового контролю органами ДПС України є новим напрямом наукового пошуку. Дана проблема лише фрагментарно висвітлювалась у публікаціях як юристів, так і економістів, а також практиків.
Окремі сторони контрольної діяльності органів державної податкової служби України були частково розглянуті у наукових працях О.Д. Василика, Л.К. Воронової, В.П. Завгороднього, М.П. Кучерявенка, В.А. Онищенка, Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок