Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА МЕТОДІВ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ ТА ПОКАЗИ ДО НИХ

ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА МЕТОДІВ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ ТА ПОКАЗИ ДО НИХ

Назва:
ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА МЕТОДІВ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ ТА ПОКАЗИ ДО НИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,83 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ім. П.Л. ШУПИКА
АНДРІЄЦЬ ВОЛОДИМИР САВИЧ
УДК 616.352.5-006.03-089.844-035
ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА МЕТОДІВ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ ТА ПОКАЗИ ДО НИХ
14.01.03 – хірургія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК:
доктор медичних наук, професор
Мамчич Володимир Іванович, завідувач кафедри хірургії та проктології НМАПО ім. П.Л.Шупика МОЗ України (Київ)
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ:
доктор медичних наук, професор
Біляєва Ольга Олександрівна, професор кафедри хірургії та комбустіології НМАПО ім. П.Л.Шупика МОЗ України (Київ)
доктор медичних наук, професор
Пойда Олександр Іванович, професор кафедри факультетської хірургії №1 НМУ ім. О.О.Богомольця МОЗ України
ПРОВІДНА УСТАНОВА:
Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького МОЗ України, кафедра факультетської хірургії з курсом проктології
Захист відбудеться “___” ____________2007р. о ______ годині на засіданні вченої ради Д 26.613.08 при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (м. Київ, вул. Дорогожицька,9)
Автореферат розісланий “___”__________2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.613.08
кандидат медичних наук, доцент Гвоздяк М.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Геморой – одне з найрозповсюджених захворювань людства. Частота даного захворювання залишається на високому рівні. Серед проктологічних захворювань воно займає провідне місце.
Лікуванню даного захворювання приділяють багато уваги як лікарі, так і вчені. Субстратом розвитку геморою є кавернозна тканина. Вона існує у людей і в нормі. Їй належить ряд важливих функцій. Тому, для збереження незміненої або малозміненої кавернозної тканини слід дотримуватись ступінчастої схеми лікування геморою. І етап – консервативне лікування; ІІ етап – при неефективності першого - мініінвазивне лікування. І, нарешті, при значних структурно-функціональних змінах кавернозної тканини та інших структурних елементів анального каналу ІІІ етап – радикальна гемороїдектомія. Такий підхід дозволяє в пацієнтів зберегти високу якість життя, що особливо важливо при даному захворюванні. Найбільш бурхливого розвитку в нинішніх умовах зазнали новітні медикаментозні та мініінвазивні хірургічні методи лікування (Даценко Б.М. та співавт, 1990; Масляк В.М. та співавт. 1993). В США та більшості країн Європи широко розповсюджені мініінвазивні хірургічні методи лікування геморою, а типову радикальну гемороїдектомію в теперішній час виконують лише у 17 – 21% пацієнтів (М.П.Захараш, О.І.Пойда, В.М.Мальцев та інші, 2002; A.Neiger, 1992; M.Cormann et al., 1994; H.Abcarion et al.,1994).
Існує багато мініінвазивних методик лікування хронічного геморою. До останніх відносять коагуляцію гемороїдальних вузлів інфрачервоним випромінюванням, лігування латексними кільцями, кріотерапію, склеротерапію, операцію Лонго, ультразвукову деструкцію гемороїдальних вузлів, монополярну та біполярну коагуляцію, а також лазерну коагуляцію, прошивання гемороїдальних артерій під контролем ультразвукової доплерометрії та інші (Даценко Б.М. та співавт., 1990; Масляк В.М. та співавт., 1993). В розвинутих країнах найбільше розповсюдження має вакуумне лігування латексними кільцями. Частка його складає 38-82% всіх мініінвазивних втручань (Соловьёв О.Л., 1995). Найбільш частим протипоказанням є наявність комбінованого геморою із збільшеними зовнішніми гемороїдальними вузлами. Це пов’язано з частим розвитком в такій ситуації періанального набряку і тромбозу зовнішніх гемороїдальних вузлів (Гавриленко С.П., 2000, Канаметов М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА МЕТОДІВ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ ТА ПОКАЗИ ДО НИХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок