Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАГНІТНО-РЕАГЕНТНЕ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ В МАГНІТНИХ ВІДСТІЙНИКАХ СОТОВОЇ СТРУКТУРИ

МАГНІТНО-РЕАГЕНТНЕ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ В МАГНІТНИХ ВІДСТІЙНИКАХ СОТОВОЇ СТРУКТУРИ

Назва:
МАГНІТНО-РЕАГЕНТНЕ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ В МАГНІТНИХ ВІДСТІЙНИКАХ СОТОВОЇ СТРУКТУРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,56 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОК
ОРИСТУВАННЯ


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
БЕРНАЦЬКИЙ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 628.16.06
МАГНІТНО-РЕАГЕНТНЕ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ В
МАГНІТНИХ ВІДСТІЙНИКАХ СОТОВОЇ СТРУКТУРИ
05.23.04 – водопостачання, каналізація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Рівне - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор, заслужений винахідник України Гіроль Микола Миколайович, НУВГП, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри водовідведення, теплогазопостачання та вентиляції.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Душкін Станіслав Станіславович, Харківська національна академія міського господарства, завідувач кафедри водопостачання, водовідведення та очистки води;
кандидат технічних наук, доцент Сівак Віктор Михайлович, НУВГП, доцент кафедри водопостачання і бурової справи.
Провідна установа – Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра водопостачання (м. Київ).
Захист відбудеться “_9__” ____червня______ 2006 р. о _1000__ год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д47.104.01 при Національному університеті водного господарства та природокористування за адресою:
33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11, головний корпус.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету водного господарства та природокористування за адресою:
33014, м. Рівне, вул. Приходька, 75.
Автореферат розісланий “_6__” ______травня__________ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат техн. наук, доцент В.П. Востріков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Системи комунально-побутового водяного опалення, в яких основним теплоносієм традиційно є вода, являються крупними споживачами паливно-енергетичних ресурсів і підвищення ефективності їх роботи може забезпечити значну економію палива. Рішення вказаної проблеми вимагають Закон України “Про енергозбереження” ст.№283, 1994 р., Постанова Кабінету Міністрів України №929 від 7.08.1996 р. “Про посилення контролю за режимами споживання електричної і теплової енергії”, Постанова Кабінету Міністрів України №148 від 5.02.1997 р. ”Про комплексну державну програму енергозбереження України.
На сучасному етапі велика кількість замкнутих теплообмінних систем, особливо локальних, працює на водопровідній воді без попередньої обробки, що приводить до утворення шламу (продукти накипоутворення і корозії). А це, в свою чергу, супроводжується перевитратами палива, появою прогарів на металевих трубах, підвищеним зносом котлів, зменшенням терміну міжремонтного періоду обладнання. Використання шламовловлювачів (“грязьовиків”) для вилучення шламу із теплових мереж не дає бажаного результату через низьку ефективності їх роботи. Враховуючи, що очисні установки повинні бути нескладними, компактними, а також забезпечувати високу якість очистки води, одним із варіантів вирішення цієї проблеми може бути впровадження магнітно-реагентної технології очистки води з використанням магнітних відстійників, яка ефективна при необхідності одночасно вести очищення від різних за своїми фізико-хімічними властивостями речовин.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Робота виконана в лабораторії магнітної очистки рідин і газів Національного університету водного господарства та природокористування. У ній вирішені окремі задачі, внесені до планів таких госпдоговірних та держбюджетних робіт, в яких автор брав участь як співвиконавець:
1. ”Разработка, исследование и внедрение технологии очистки сточных вод промканализации на ПО "Коломенский завод”, виконувалась в 1990-1992 р.р., шифр 01900022137.
2. ”Розробка та дослідження технології магнітно-реагентної очистки природних і стічних вод”, виконувалась в 1996-1997р.р. шифр по УДАВГ 3-210(Українська державна академія водного господарства, тепер Нувгп), замовник - Держжитлокомунгосп України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАГНІТНО-РЕАГЕНТНЕ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ В МАГНІТНИХ ВІДСТІЙНИКАХ СОТОВОЇ СТРУКТУРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок