Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТРАНСПОРТЕРІВ-ЗМІШУВАЧІВ СИПКИХ МАТЕРIАЛІВ

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТРАНСПОРТЕРІВ-ЗМІШУВАЧІВ СИПКИХ МАТЕРIАЛІВ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТРАНСПОРТЕРІВ-ЗМІШУВАЧІВ СИПКИХ МАТЕРIАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,74 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
тернопільський державний технічний університет
імені івана пулюя
Гурик Олег Ярославович
УДК 631.363.7
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТРАНСПОРТЕРІВ-ЗМІШУВАЧІВ СИПКИХ МАТЕРIАЛІВ
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
тернопіль – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | Заслужений винахідник України,
доктор технічних наук, професор
Гевко Богдан Матвійович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри технології машинобудування.
Заслужений винахідник України,
доктор технічних наук, професор
Гарькавий Анатолій Дмитрович,
Вінницький державний аграрний університет,
завідувач кафедри експлуатації машинно-тракторного парку і ремонту машин;
кандидат технічних наук
Соломка Валерій Олексійович,
Національний аграрний університет, м. Київ,
доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування.
Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Української академії аграрних наук, смт. Глеваха Васильківського району Київської області. | Захист відбудеться 07.05.2003 р. о 15 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д58.052.02 у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя, за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56, навчальний корпус 2, ауд. 79.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56, навчальний корпус 2, ауд. 56.
Автореферат розісланий 05.04. 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент Попович П.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сільськогосподарському виробництві існує необхідність приготування й транспортування сумішей сипких матеріалів (СМ). Змішування компонентів є одним із основних процесів сільськогосподарського виробництва, який застосовується у всіх його галузях, в тому числі для приготування посівного матеріалу, протруювання у насінництві, приготування кормів і введення мікроелементів в кормові суміші у тваринництві тощо. Розмаїття сумішей CМ з різними фізико-механічними властивостями та вимогами щодо їх якості, технології перемішування й транспортування зумовили появу широкої номенклатури змішувального обладнання. Найширшого практичного застосування набули шнекові та барабанні змішувачі. До їх переваг відносять можливість неперервного змішування, високу якість суміші, коротку тривалість процесу змішування, незначні габаритні розміри тощо. Недоліки шнекових змішувачів – велика довжина зони змішування, утворення так званих “мертвих зон”, які впливають на якість змішуваної суміші та продуктивність транспортування.
Транспортування й змішування СМ в умовах сільськогосподарського виробництва є складними процесами, механізм дії яких головним чином залежить від конструкції робочих органів, реологічних властивостей компонентів змішування, і може бути достовірно описаний лише за законами теорії ймовірності. Тому виникла необхідність розробки науково-технічних засад, пов’язаних із змішуванням СМ в процесі транспортування за умови технологічного забезпечення високої якості перемішування компонентів, зменшення тривалості перемішувального циклу та покращення умов транспортування на значні відстані за криволінійними трасами. Вирішення цієї проблеми вимагає: створення нових високоефективних методів і технологічних схем перемішування в процесі транспортування; засобів механізації і розробки нових робочих органів та конструкцій змішувального обладнання; створення прогресивних технологічних процесів змішування - тому розглянута в дисертаційній роботі проблема є актуальною і має важливе народногосподарське значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТРАНСПОРТЕРІВ-ЗМІШУВАЧІВ СИПКИХ МАТЕРIАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок