Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ СТРУКТУР ГНУЧКИХ ОБРОБНИХ МОДУЛІВ НА ОСНОВІ ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

СИНТЕЗ СТРУКТУР ГНУЧКИХ ОБРОБНИХ МОДУЛІВ НА ОСНОВІ ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

Назва:
СИНТЕЗ СТРУКТУР ГНУЧКИХ ОБРОБНИХ МОДУЛІВ НА ОСНОВІ ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,99 KB
Завантажень:
199
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Буренков Михайло Валентинович
УДК 621.6
СИНТЕЗ СТРУКТУР ГНУЧКИХ ОБРОБНИХ МОДУЛІВ НА ОСНОВІ ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
Спеціальність 05.02.08 – Технологія машинобудування
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Загребельний Валентин Миколайович,
Національний технічний університету "Харківський політехнічний інститут",
завідувач кафедри "Теорія механізмів, машин і роботів",
декан машинобудівного факультету
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Михайлов Олександр Миколайович,
Донецький національний технічний університет,
завідувач кафедри "Технологія машинобудування";
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Ряховський Олексій Володимирович,
заступник директора – директор виробництва Державного підприємства "Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування" Міністерства промислової політики України, м. Харків.
Провідна установа: Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" кафедра технології машинобудування, Міністерство освіти і науки України , м. Київ.
Захист відбудеться " 20 " __06__ 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.12 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою:
61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий " 18 " ___05_____ 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Узунян М.Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Потреба в створенні гнучких виробничих систем обробки металів різанням (ГВС ОМР) багато в чому визначається неефективністю подальшої структурно-параметричної оптимізації обробних підсистем, приймаючи до уваги те, що час різання металу вже складає не більш 6% від часу перебування об'єкта обробки в технологічній системі. Тому в ГВС ОМР упор зроблений на мінімізації допоміжного часу на всіх стадіях виробничого процесу.
З огляду на той факт, що в загальному обсязі витрат на створення ГВС ОМР основну частку (близько 50%) складають витрати на технологічне устаткування, його раціональне використання є однією з ключових задач організаційно-технологічного проектування. Для забезпечення максимальної пропускної спроможності ГВС при збереженні якості виробів і мінімальних витрат на обробку використовуються підходи, засновані на типових і групових технологічних процесах.
Аналіз літературних джерел показує, що від раціонального вибору технічної й організаційно-технологічної структур гнучких виробничих модулів (ГВМ) багато в чому залежить ефективність функціонування ГВС у цілому. Тому ГВМ є ключовим елементом в процесі формування оптимальної організаційно-технологічної структури ГВС. Основу його технологічного компонування, як правило, складає групова технологічна операція, формування якої, у порівнянні з оптимальним проектуванням технологічних процесів, здійснюється відносно швидко (у 2 - 5 разів) і приводить до раціональних технологічних рішень у рамках ГВС.
З огляду на те, що процес створення організаційно-технологічної структури ГВМ реалізується при технологічній і організаційній підготовці виробництва, досягнення оптимального сполучення гнучкості і продуктивності системи обробки, як правило, ускладнено. Одним зі шляхів підвищення ефективності організаційних і технологічних рішень, що одержуються, є синтез компонування ГВМ на основі імітаційного моделювання в режимі реального часу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації є частиною наукового напрямку кафедри технології машинобудування і металорізальних верстатів Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", спрямованого на підвищення ефективності проектування , виготовлення та експлуатації агрегатованого металорізального устаткування, який входить в комплексні цільові науково-технічні програми України (КЦНТП-14 і КЦНТП-22).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИНТЕЗ СТРУКТУР ГНУЧКИХ ОБРОБНИХ МОДУЛІВ НА ОСНОВІ ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок