Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ АДАПТАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНИХ РАДІОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ДО ЗОВНІШНІХ ЗАВАД В УМОВАХ ВНУТРІШНЬОСИСТЕМНИХ ЗБУРЮВАНЬ

РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ АДАПТАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНИХ РАДІОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ДО ЗОВНІШНІХ ЗАВАД В УМОВАХ ВНУТРІШНЬОСИСТЕМНИХ ЗБУРЮВАНЬ

Назва:
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ АДАПТАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНИХ РАДІОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ДО ЗОВНІШНІХ ЗАВАД В УМОВАХ ВНУТРІШНЬОСИСТЕМНИХ ЗБУРЮВАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,21 KB
Завантажень:
77
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Nt,МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ'ЯЗКУ ім. О.С. ПОПОВА
СКАЧКОВ ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ
УДК 621.391.26
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ АДАПТАЦІЇ
ІНФОРМАЦІЙНИХ РАДІОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ДО ЗОВНІШНІХ ЗАВАД
В УМОВАХ ВНУТРІШНЬОСИСТЕМНИХ ЗБУРЮВАНЬ
05.12.17 – радіотехнічні та телевізійні системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Одеса – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Науковому центрі при Одеському ордена Леніна інституті Сухопутних військ
Науковий консультант – доктор технічних наук, професор
Баранов Порфирій Юхимович,
Одеський національний політехнічний
університет, директор інституту
радіоелектроніки та телекомунікацій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кошевой Віталій Михайлович,
Одеська національна морська академія,
завідувач кафедри морського радіозв’язку;

доктор технічних наук, професор
Карташов Володимир Михайлович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, завідувач кафедри
радіоелектронних систем;

доктор технічних наук, професор
Нічога Віталій Олексійович,
Національний університет
“Львівська політехніка”, професор кафедри радіоелектронних приладів і систем.
Провідна організація – Державне підприємство “Одеський науково-дослідний інститут зв’язку” Міністерства транспорту та зв’язку України, м. Одеса.
Захист відбудеться 04.07. 2007 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.02 Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1.
Автореферат розісланий 23.05. 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.Г. Ложковський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Адаптивна обробка радіосигналів була й залишається основним методом рішення складних інформаційних завдань у недетермінованій завадовій ситуації. Тому розвиток теорії й практики інформаційних радіотехнічних систем (РТС), що адаптуються до зміни зовнішнього середовища, є об'єктом пильної уваги вчених і дослідників передових країн.
Основні теоретичні принципи адаптації, а також методи синтезу оптимальних інформаційних систем, призначених для роботи в умовах невизначеності й недостатності апріорної інформації були розроблені Р.Л. Стратоновичем, Я.З. Ципкіним, Б.Р. Левіним, В.І. Тихоновим. Питання теорії і практики адаптивних систем (АС), алгоритми їх функціонування і різні напрямки адаптивної обробки інформації, включаючи синтез адаптивних виявлювачів сигналів і адаптивних антенних решіток, розглянуті у роботах В.Г.Репіна і Г.П. Тартаковського, Я.Д. Ширмана і В.М. Манжоса, Д.І. Лиховицького, І.А. Голяницького, А.А. Трухачова, С.З. Кузьміна, В.М. Кошевого, Ю.І. Абрамовича, П.Ю. Баранова, А.К. Журавльова, В.І. Самойленко, С.С. Поддубного, Монзінго Р.А., Міллера Т.У., Уідроу Б., Стірнза С., Коуена К.Ф., Гейбріела У.Ф., Фрідлендера Б.
У класичному поданні адаптивне поводження фізичного об'єкта стимулює зовнішнє середовище й тому до стимулів адаптації інформаційної РТС відносять зовнішні стохастичні завади з апріорно невідомими розподілами або параметрами цих розподілів. Однак, поряд з завадами, які діють на систему ззовні, у самій системі також присутні випадкові збурювання (завади), які породжують внутрішньосистемну невизначеність. Джерела внутрішньосистемних збурювань завжди існують у будь-якій реальній РТС. Безумовно, до класу внутрішньосистемних збурювань відноситься внутрішній шум системи. Внутрішній шум, як реальне поняття внутрішньосистемної завади, завжди враховується у відомих методах синтезу АС і визначає потенційні можливості системи. Однак, загальноприйняте обмеження всього класу внутрішньосистемних збурювань поняттям “внутрішній шум” звужує проблему адаптації через ігнорування внутрішньосистемної невизначеності, породжуваної присутністю у системі шумів квантування і дискретизації, обчислювального шуму, а також різноманітних декорелювальних факторів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ АДАПТАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНИХ РАДІОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ДО ЗОВНІШНІХ ЗАВАД В УМОВАХ ВНУТРІШНЬОСИСТЕМНИХ ЗБУРЮВАНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок