Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО АПК В НОВИХ ЕКОНОМІЧНИХ УМОВАХ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО АПК В НОВИХ ЕКОНОМІЧНИХ УМОВАХ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО АПК В НОВИХ ЕКОНОМІЧНИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,00 KB
Завантажень:
316
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Державний АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 332.146:631.145


НІКУЛІНА Вікторія Богданівна


ЕФЕКТИВНІСТЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО АПК
В НОВИХ ЕКОНОМІЧНИХ УМОВАХ
Спеціальність 08.07.02 – економіка сільського
господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Житомир-2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту Львівського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Гарасим Петро Миколайович,
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Слав’юк Ростислав Анатолійович
Волинський державний університет
імені Лесі Українки,
декан економічного факультету
кандидат економічних наук, доцент
Ткачук Василь Іванович
Державний агроекологічний університет,
декан факультету аграрного менеджменту
Провідна установа: Львівський національний університет
імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємства
Захист дисертації відбудеться 27 жовтня 2005 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К .083.02 в Державному агроекологічному університеті Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7, ауд. 55.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного агроекологічного університету за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7.
Автореферат розісланий 20 вересня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент
 
В.П.Якобчук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема розвитку і розміщення продуктивних сил взагалі та територіально-виробничих комплексів, зокрема, складна і багатогранна. Вона охоплює весь комплекс економічних, соціальних та екологічних проблем функціонування господарського механізму, використання виробничо-ресурсного потенціалу, територіальної організації та екологічної безпеки розміщення продуктивних сил, створення умов для розвитку агропродовольчих ринків тощо.
Як показують дослідження, що проводяться в Україні, в більшості випадків увага зосереджується на окремих завданнях розвитку і розміщення продуктивних сил регіону, вивченні законів і закономірностей взаємодії суспільства і природи, територіальних виробничих відносин з приводу раціонального використання і відтворення природних ресурсів та охорони навколишнього середовища у регіоні. Недостатність такої постановки питання очевидна. Необхідність комплексних досліджень потребує багатоплановості наукових розробок в економічній, соціальній, екологічній сферах не тільки щодо раціональності розвитку і розміщення продуктивних сил, але й щодо виявлення та вивчення всіх факторів, які можуть сприяти формуванню ресурсоощадного типу економічного піднесення регіональної ланки АПК.
В економічних дослідженнях з проблем розвитку і розміщення продуктивних сил АПК практично тільки починаються розробки ряду аспектів оптимізації господарської діяльності, методології планування розвитку регіонального АПК в нових умовах господарювання, особливостей формування реального і фінансового обороту в регіональному АПК, а також проблеми розвитку регіональних агропродовольчих ринків. Однак ці дослідження присвячені, в основному, проблемам ефективності використання ресурсного потенціалу, окремим питанням територіальної організації продуктивних сил. Процес розвитку і розміщення продуктивних сил аграрного сектору економіки передбачає необхідність дослідження цілого комплексу соціально-економічних проблем та з’ясування причин, що їх породжують.
Необхідність даного дисертаційного дослідження викликана також станом розробленості проблем функціонування агропромислових і підприємств у науковій літературі. В різних аспектах її висвітлюють такі вітчизняні вчені, як В.Я. Амбросов, О.М. Алимов, Б.М. Андрушків, О.І. Балацький, П.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО АПК В НОВИХ ЕКОНОМІЧНИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок