Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ МОНІТОРИНГУ ОРГАНІЗАЦІЇ УЧБОВОГО ПРОЦЕСУ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ МОНІТОРИНГУ ОРГАНІЗАЦІЇ УЧБОВОГО ПРОЦЕСУ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ МОНІТОРИНГУ ОРГАНІЗАЦІЇ УЧБОВОГО ПРОЦЕСУ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,81 KB
Завантажень:
341
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ЧЕРКАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Сєркова Любов Едуардівна
УДК 681.335
ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ МОНІТОРИНГУ
ОРГАНІЗАЦІЇ УЧБОВОГО ПРОЦЕСУ
ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Черкаси – 6


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
лауреат Державної премії України
ПОДЧАСОВА ТЕТЯНА ПАВЛІВНА,
Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри інформаційних технологій і систем
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ТЕСЛЯ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ,
Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, завідувач кафедри інтелектуальних і інформаційних систем,
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник ЛАГОДА ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ,
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України, старший науковий співробітник
Провідна установа: Київський національний університет будівництва
і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра проектного менеджменту.
Захист відбудеться "23" березня 2006 року о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К73.052.01 Черкаського державного технологічного університету за адресою 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Черкаського державного технологічного університету за адресою 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
Автореферат розісланий "22" лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Палагін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Необхідність ефективної організації учбового процесу у вищих навчальних закладах (ВНЗ) висуває невідкладні проблеми його комп’ютеризації, впровадження сучасних інформаційних технологій, формування на їх основі якісно нових стратегій.
Вплив Болонського процесу на освіту в Україні потребує вирішення важливих завдань забезпечення стабільної роботи вищих закладів освіти і розвитку нових освітніх програм у рамках існуючої системи управління вищими навчальними закладами.
Для забезпечення ефективного функціонування вищих закладів освіти на Україні в цих умовах необхідно реорганізувати систему управління освітою.
Відповідно до національної програми "Освіта України ХХІ сторіччя" передбачено забезпечення розвитку освіти в країні на основі нових прогресивних концепцій, запровадження у навчально-виховний процес новітніх інформаційних технологій та науково-методичних досягнень.
Одним з напрямків реалізації даної програми є розробка та впровадження систем управління вищими навчальними закладами з використанням комп’ютерної техніки, що дасть змогу підвищити якість та оперативність рішення завдань, які виникають у системі управління ВНЗ.
Використання традиційних методів організації учбового процесу не може забезпечити підвищення ефективності управління ВНЗ, тому особливої цінності набувають інформаційні технології моніторингу організації учбового процесу.
Із вищевикладеного випливає, що задача побудови ефективних систем управління вищими навчальними закладами обумовила актуальність наукових досліджень і розробок, яким присвячена дисертаційна робота.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано на кафедрі комп’ютерних технологій Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ) відповідно до плану науково-дослідної роботи за темою "Еволюційні моделі, методи та засоби підтримки прийняття рішень при створенні віртуальних підприємств" № 141-03, державна реєстрація № U003686.
Мета і завдання дослідження. Мета дисертаційної роботи полягає в підвищенні ефективності і якості навчання студентів за рахунок розробки і впровадження нових, орієнтованих на моніторинг організації учбового процесу, моделей і засобів інформаційної технології управління ВНЗ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ МОНІТОРИНГУ ОРГАНІЗАЦІЇ УЧБОВОГО ПРОЦЕСУ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок